Haberler

Diablo 4 geliyor: Çıkış tarihi ve destekleyeceği platformlar sızdı!

Teknoloji Haberleri

Oyun dünyasında merakla beklenen Diablo 4'ün çıkış tarihi ve destekleyeceği platformları ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Blizzard tarafından geliştirilen Diablo 4, son aylardaki sızıntılar nedeniyle gündemden düşmüyor. Bu seferki ortaya atılan iddia çıkış tarihini ve destekleyeceği platformları işaret ediyor. İşte detaylar…

DIABLO 4, 2023'TE ÇIKIŞ YAPACAK

Resmi bilgilere göre Diablo 4, PC ile beraber PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S ve Xbox Series X desteğiyle çıkış yapacak. Ortaya atılan iddiaların kaynağı, geçmişte de benzer haberlerle gündeme gelen Xbox Era podcast ve Windows Central.

Diablo 4'ün çıkış tarihine bakacak olursak, Şubat 2023'te açık betası başlayacak ve aynı ay içerisinde ön siparişe de açılacak. Aynı zamanda Nisan ayında da piyasaya sürülecek. Oyunun tanıtım kampanyaları ve çıkış tarihi, Aralık ayında gerçekleşecek 2022 Game Awards etkinliğinde açıklanacak.

Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayınız

Bunların yanı sıra, geçtiğimiz aylarda Diablo 4 oynanış videosu olduğu iddia edilen 40 dakikalık bir video YouTube'ta paylaşıldı. Oyun dünyasında dalga yaratan sızıntı, yüklenmesinin ardından birkaç gün sonra platformdan kaldırıldı.

Steam tarafından paylaşılan en çok satan oyunlar listesinin ilk sırasında Call of Duty serisinin yeni çıkan ve ön sipariş dönemindeyken de satış rekoru kıran Modern Warfare II oyunu oldu. Hemen arkasında da yüzde 88 indirime girdiği için tekrar yükselişe geçen Battlefield 1 yer aldı.

Diablo 4 geliyor: Çıkış tarihi ve destekleyeceği platformlar sızdı!

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Blizzard Gamegar Teknoloji Haberler

title