Haberler

Cyberpunk 2077 geliştiricileri: bu sadece ısınmaydı

Güncelleme:

Polonya merkezli video oyun geliştiricisi CD Projekt Red, The Witcher ve Cyberpunk 2077 gibi AAA oyunlara imza attı. Bu oyunların yanı sıra ise oyun geliştirmesine devam eden şirket, "Cyberpunk 2077 sadece bir ısınmaydı!" sözleriyle beraber oyuncuları neşelendirdi.

CD Projekt Red, Project Orion kod adıyla Cyberpunk 2077'nin devam oyununun geliştirilmesine resmen başladı. Amerika'nın Boston eyaletinde kurulan yeni stüdyosunda görev yönetmeni Pawel Sasko ve anlatı yönetmeni Igor Sarzynski'nin sosyal medyadaki paylaşımlarıyla doğruladı.

"CYBERPUNK 2077 SADECE BİR ISINMAYDI"

Igor Sarzynski'nin Twitter/X hesabından yaptığı "Cyberpunk 2077 sadece bir ısınmaydı" paylaşımda, "Boston ofisinde ilk gün! Eski dostlarla tanışmak ve resmi olarak Orion yolculuğumuza başlamak çok güzel. Bu proje için daha fazla heyecanlı olamazdım ve bunu özel bir şey haline getirebileceğimize eminim. 2077 sadece bir ısınmaydı" sözlerine yer "verdi.

Cyberpunk 2077 geliştiricileri: bu sadece ısınmaydı

Cyberpunk 2077'nin ilk olarak duyurulmasından yaklaşık 8 yıl sonra piyasaya sürülmesi ve oyuncuları hayal kırıklığına uğratması sonucunda zorlu bir lansman yapmıştı. Geliştirici ekibin yıllar süren güncellemeleriyle beraber oyunun hataları giderilerek oynanabilir bir hale getirildi.

Geliştirici ekip CDPR'ın ise Boston'da açtığı yeni stüdyo bir yıl önce Sasko tarafından duyurulmuştu ve Cyberpunk'ın devam oyunu için kollar sıvazlanmış durumda.

Yakupcan Aydemir
Haberler.com - Teknoloji

The Witcher 4 The Witcher Oyun Gamegar Teknoloji Haberler

Bakmadan Geçme

MÜGE ANLI CANLI İZLE! 27 Şubat Müge Anlı Canlı İzleme Linki! Müge Anlı son bölüm neler oldu? İYİ Parti Rize adayı kim? 2024 İYİ Parti Rize Belediye Başkan adayı Köksal Toptan kimdir? İYİ Parti Osmaniye adayı kim? 2024 İYİ Parti Osmaniye Belediye Başkan adayı Alpaslan Koca kimdir? İYİ Parti Ordu adayı kim? 2024 İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan adayı Enver Yılmaz kimdir? İYİ Parti Niğde adayı kim? 2024 İYİ Parti Niğde Belediye Başkan adayı Naim Erem kimdir? İYİ Parti Nevşehir adayı kim? 2024 İYİ Parti Nevşehir Belediye Başkan adayı kimdir? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 27 Şubat AFAD ve Kandilli deprem listesi! 27 Şubat Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? Süper Loto sonuçları açıklandı mı? 27 Şubat Süper Loto kazanan numaralar neler? Süper Loto sonuçlarına ne zaman, nereden bakılır? 27 Şubat 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 27 Şubat İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? İstanbul'da elektrik kesintisi! 27 Şubat Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 27 Şubat 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 27 Şubat 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 27 Şubat Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 27 Şubat Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 27 Şubat İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Bugün İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi!
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title