Tarık Yılmaz Haberleri

Tarık Yılmaz haber, Tarık Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Tarık Yılmaz - 15.06.2021
Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz'da çiftçilere destekleme uyarısı
Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz, Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) belgeli çiftçilerin, destekleme konusunda mağduriyet yaşamaması için 30 Haziran'a kadar dosyalarını odaya teslim etmelerini istedi.
Tarık Yılmaz - 15.03.2021
Yumurtalık Kaymakamı Vural, fidan üreticilerini ziyaret etti
Kaymakam Vural'ın ziyaretlerine İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Faruk Ayyıldız ve Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz eşlik etti.
Tarık Yılmaz - 08.03.2021
Yumurtalık Kaymakamı Vural, ilçede muz seralarını gezdi
Vural, beraberinde İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Faruk Ayyıldız ve Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz ile birlikte Ayas Mahallesi'nde muz üreticilerini ziyaret etti.
Tarık Yılmaz - 14.08.2020
Yumurtalık'ta sezonun ilk badem hasadı yapıldı
Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz, yaptığı açıklamada, bademin, bölgede muz yetiştiriciliğinin yanında alternatif ürün olarak tercih edilmeye başlandığını belirterek, "Badem, pazar sıkıntısı olmayan ve insan sağlığına faydalı bir üründür.
Tarık Yılmaz - 27.07.2020
Adana'da ayçiçeği hasadı
Adana'nın Yumurtalık ilçesinde ayçiçeği hasadı yapıldı. Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz yaptığı açıklamada, mevsimin ilk ayçiceği hasadının gerçekleştiği söyledi.
Tarık Yılmaz - 29.05.2020
Adana'da patates ve buğday hasadı
Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz, bu yıl patates ve buğday rekoltesinin yüksek olduğunu belirtti.
Tarık Yılmaz - 07.12.2019
Iğdır'da kargaların yaraladığı baykuş tedavi edildi
İş yeri sahibi Tarık Yılmaz'ın Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Müdürlüğü ekiplerine bildirmesi üzerine iş yerine gelen ekipler baykuşu teslim aldı.
Tarık Yılmaz - 16.11.2019
Genel Müdür Necmettin Erkan'dan ziyaret
Erkan'ı, KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz, Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği Başkanı Ekrem Birsen, Eskişehir Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Suat Er karşıladı.
Tarık Yılmaz - 11.04.2019
İnovatif Girişimciliğe BEBKA Desteği
BTÜ'nün Mimar Sinan Kampüsü'ndeki imza törenine Yıldırım Kaymakamı Adem Yazıcı, Osmangazi Kaymakamı Zafer Orhan, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, BTÜ Rektörü Prof. Dr. Arif Karademir, Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Ulcay, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim; SeedUP İnovatif Girişimcilik Programı'nın geliştirilmesi ve yürütülmesine katkı sunan kurumlar adına İŞKUR Bursa İl MüdürüFeyzullah Eren Türkmen, KOSGEB Bursa MüdürüErkan Güngör, KOSGEB Uludağ Müdürü Hüseyin Mumcu, KOSGEB Eskişehir Müdürü Tarık Yılmaz, KOSGEB Bilecik Müdürü Kadir Er ile kamu kurum ve kuruluşları temsilcileri, akademisyenler, girişimci adayları katıldı.
Tarık Yılmaz - 01.11.2018
Eskişehir'den Kısa Kısa
KOSGEB Başkanı Uzkurt, Eskişehir Valisi ile görüştü Eskişehir Vali Özdemir Çakacak, KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt'u ve KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz'ı makamında kabul etti.
Tarık Yılmaz - 04.10.2018
Türkiye'nin İlk Antiserum Üretim Tesisi Açıldı
KOSGEB İl Müdürü Tarık Yılmaz da ALBİLA'ya 5 milyon lira stratejik ürün desteği verdiklerini bildirdi.
Tarık Yılmaz - 12.05.2018
Milli Mücadele Ruhu İçin Iğdır'dan Yola Çıkan Bisikletliler Kars'ta
Eksi36 Offroad Kulübü Başkanı Tarık Yılmaz ise bisikletçileri bu anlamlı yolculukta yalnız bırakmadıklarını ve kulüp olarak yolculuk boyunca lojistik destek verdiklerini ifade etti.
Tarık Yılmaz - 12.05.2018
Görüntülü) Iğdır'dan Yola Çıkan Bisikletliler Kars'tan Samsun'a Uğurlandı
Sporculardan Volkan Şenocak, Amacımız, bundan 99 yıl önce Samsun'da atılan ilk adımla milli mücadele meşalesini yaktığımız 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanıyor. Bizlerde bu mücadele ruhuna saygımızı göstermek için yapabildiğimiz en iyi iş olan bisiklet sporumuzla bu ruha saygımızı göstermek istedik. Bu amaçla Iğdır'dan yola çıktık. Iğdır valimizden aldığımız bayrağı Samsun valimize inşallah ulaştıracağız. Altı arkadaşla birlikte çıktığımız bu yolda zorlu doğa koşullarına rağmen gidiyoruz. Yolda biraz heyecan  biraz stres yaşadık. Yağmurla birlikte rüzgar ve yorucu rampalarla bayağı zorluk çektik ama tabi ki bu zorluğu tatlı duygularla yaşadık diye konuştu. Zorlu ve gururlu bir yolculuğa çıktıklarını söyleyen Fikret Akbal ise 'Milli mücadele ruhunu tekrar yaşayabilmek ve bu ruhu tekrar Samsun'da görebilme adına çıktığımız bu yolda tabi ki zorlu etaplardan geçtik. Iğdır Kars arası oldukça zorlu bir etap, 2000 metre tırmanış yaptık. Bu da ortalama 140 kilmetreyi buldu. Yorucu ama anlamlı bir yolculuk olacak. Milli mücadele ruhunu yaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz dedi. Eksi36 Offroad Kulübü Başkanı Tarık Yılmaz ise, bisikletçileri bu anlamlı yolculukta yalnız bırakmadıklarını ve kulüp olarak yolculuk boyunca lojistik destek verdiklerini ifade etti.
Tarık Yılmaz - 12.05.2018
Dha Yurt Bülteni-13
Sporculardan Volkan Şenocak, "Amacımız, bundan 99 yıl önce Samsun'da atılan ilk adımla milli mücadele meşalesini yaktığımız 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanıyor. Bizlerde bu mücadele ruhuna saygımızı göstermek için yapabildiğimiz en iyi iş olan bisiklet sporumuzla bu ruha saygımızı göstermek istedik. Bu amaçla Iğdır'dan yola çıktık. Iğdır valimizden aldığımız bayrağı Samsun valimize inşallah ulaştıracağız. Altı arkadaşla birlikte çıktığımız bu yolda zorlu doğa koşullarına rağmen gidiyoruz. Yolda biraz heyecan  biraz stres yaşadık. Yağmurla birlikte rüzgar ve yorucu rampalarla bayağı zorluk çektik ama tabi ki bu zorluğu tatlı duygularla yaşadık" diye konuştu. Zorlu ve gururlu bir yolculuğa çıktıklarını söyleyen Fikret Akbal ise "Milli mücadele ruhunu tekrar yaşayabilmek ve bu ruhu tekrar Samsun'da görebilme adına çıktığımız bu yolda tabi ki zorlu etaplardan geçtik. Iğdır Kars arası oldukça zorlu bir etap, 2000 metre tırmanış yaptık. Bu da ortalama 140 kilmetreyi buldu. Yorucu ama anlamlı bir yolculuk olacak. Milli mücadele ruhunu yaşıyor olmaktan dolayı çok mutluyuz" dedi. Eksi36 Offroad Kulübü Başkanı Tarık Yılmaz ise, bisikletçileri bu anlamlı yolculukta yalnız bırakmadıklarını ve kulüp olarak yolculuk boyunca lojistik destek verdiklerini ifade etti.
Tarık Yılmaz - 02.03.2018
Fetö'nün "Yasa Dışı Dinleme" Davasında Ara Karar
Dosyaya giren evrakların okunmasının ardından sanıklar tutuklu sanık Veli Karlı ile başka suçtan tutuklu sanıklar Ahmet Akbulut, Tarık Yılmaz ve Ersin Erdin savunma yaptı.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Tarık Yılmaz Haberleri | Tarık Yılmaz Kimdir - Haberler - Tarık Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Tarık Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. Yumurtalık Ziraat Odası Başkanı Tarık Yılmaz'da çiftçilere destekleme uyarısı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.6.2021 19:11:23. #1.16#

title