Tamar Oner kimdir? Tamar Oner kaç yaşında, nereli? Tamar Oner hayatı ve biyografisi!

Tamar Oner kimdir? Tamar Oner kaç yaşında, nereli? Tamar Oner hayatı ve biyografisi!

Haberler.com - Haberler | Gündem
Tamar Oner kimdir? Tamar Oner kaç yaşında, nereli? Tamar Oner hayatı ve biyografisi!

Tamar Oner kimdir? Sorusu yoğunlaşan başlıklar arasında. Sosyal medya paylaşımları ve açıklamaları ile magazin gündeminden düşmeyen Tamar Oner, vatandaşların merak konusu oldu. Tamar Oner kimdir? Tamar Oner kaç yaşında, nereli? Tamar Oner hayatı ve biyografisi!

Sosyal medya açıklamaları ile dikkat çeken Tamar Oner merak konusu oldu. İşte Tamar Oner kimdir? Tamar Oner kaç yaşında, nereli? Tamar Oner hayatı ve biyografisi gibi konuların detayları…

TAMAR ONER KİMDİR?

Tamar Oner cemiyet hayatının sevilen isimlerinden Haçik Oner'in büyük kızıdır. Oner, 1982 yılında doğdu. İlk ve ortaokulu Aramyan Uncuyan İlköğretim Okulunda okudu. Lise eğitimi ardından Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünü kazandı, fakat 2. Sınıfta eğitimini dondurdu.

Sinemaya olan tutkusu yüzünden Bahçeşehir Üniversitesi Halkla İlişkiler öğrencisi iken ani bir kararla okulunu donduran Tamar Oner, dizilerde ve sinema setlerinde, rejiden sanat yönetmenliğine kadar her aşamada tecrübe edindi.

Can Tanrıyar kimdir?

1960 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Can Tanrıyar, 15 yaşında iş hayatına atılmış ve babasına ait olan saunada çalışmaya başlamıştır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi'nde tamamlayan Can Tanrıyar, Milli Hentbol Takımı'nda da forma giymiştir. Milliyet Gazetesi'nde muhabirlikle gazeticiliğe başlayan Can Tanrıyar, askerlik görevini tamamladıktan sonra Fenerbahçe muhabiri olarak görev almaya başladı.

Sabah, Güneş, Tan gazetelerinde yıllarca spor biriminde çalıştı. Spor yazarı iken futbol ile magazini birleştirme kararıyla yapımcılık dünyasına adım atarak Televole'nin yapımcısı oldu. Ayrıca Uzunca bir süre "Uçankuş" adlı programını yaptı.

Bu güne kadar otuza yakın beste yaptı. Can Tanrıyar'ın 1988 yılında evlendiği ilk eşi Şafak Demircioğlu'ndan Oğulcan (d.1988) ve Anılcan (d.1990) adında iki oğlu vardır.

Can Tanrıyar, 11 ocak 2008 tarihinde Beyaz Show canlı yayınında şarkıcı Petek Dinçöz ile evlendi. İkili 10 Mart 2010 tarihinde boşandılar.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title