Sunucu Tahir Sarıkaya'dan Eser Yenenler'e: O Tiple Nasıl Çapkınlık Yapıyor

Sunucu Tahir Sarıkaya'dan Eser Yenenler'e: O Tiple Nasıl Çapkınlık Yapıyor

Beyaz TV ekranlarında Murat Boz ve Eser Yenenler'in olaylı çapkınlık gecesinin haberini sunan Tahir Sarıkaya, "Eser Yenenler o tiple bu fizikle çapkınlık yapıyor ya; Artık pes!" dedi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve Eser Yenenler'in Bahar Candan ve Nihal Candan ile yaptığı kaçamağın yankıları dürüyor. Beyaz TV ekranlarında haberi izleyiciye aktaran sunucu Tahir Sarıkaya, bu ikili hakkında ağır ifadeler kullandı.

"ESER O TİPLE..."

Yaşanan bu olayı sevgilisi olan Murat Boza yakıştıramadığını ifade eden Sarıkaya, Eser Yenenler' içinde "Eser Yenenler o tiple bu fizikle çapkınlık yapıyor ya; Artık pes!" dedi.

"ÜLKENİN DERDİ BİR AVUÇ İNSANIN YATAK MACERASI OLDU"

"Kimsenin özel hayatı beni ilgilendirmez ama" diyen Tahir Sarıkaya sözlerini şöyle sürdürdü; "Murat Boz'a bu ortamı hazırlayan Eser Yenenler'dir. Çünkü Beşiktaş'ta villası varmış. Ülkenin derdi bir avuç insanın yatak macerası oldu.

"BUNLARI KİMSE YEMEZ"

Bir insan arkadaşını iyi seçmeli. Murat Boz'un o gece villaya gitmesinin nedeni Eser Yenenler'dir. Eser istedi Murat Boz'un o villaya gitmesini. Ve utanmadan 'yok böyle bir şeyler' diyorlar. Bırakın bunları kimse yemez."