SÜLEYMAN GİRGİN HABERLERİ

Süleyman Girgin haber, Süleyman Girgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Süleyman Girgin

Süleyman Girgin

Doğum Yeri Muğla / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1962 - ...

Süleyman Girgin Kimdir ?

1962 yılında Muğla’nın Kavaklıdere ilçesinde doğdu. Anadolu Üniversitesi İş İdaresi Bölümü mezunu. 1999 yılında Maden İşçileri Sendikası Yatağan ve Havalisi Şubesi’nin yönetim kurulu üyeliğine seçildi. 2006-2013 yılları arasında Türk-İş Muğla İl Temsilciliği görevini yürüttü. 27. dönem CHP Muğla milletvekili adayıdır. Evli ve iki çocuk babası.
Biyografinin devamı için tıklayın
Süleyman Girgin - 20.04.2021
CHP Genel Başkan Yardımcısı Öztunç'tan, Muğla'daki Göcek Tüneli'nin geçiş ücretine tepki Açıklaması
Basın açıklamasına CHP Muğla milletvekilleri Burak Erbay, Mürsel Alban ve Süleyman Girgin ile İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun da aralarında bulunduğu çok sayıda partili katıldı.
Süleyman Girgin - 16.04.2021
CHP'li Girgin: "SGK'nin yeni işten çıkış kodları hiçbir yaraya merhem olmamıştır"
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Sosyal Güvenlik Kurumunun (SGK) yeni işten çıkış kodlarının hiçbir yaraya merhem olmadığını savundu.
Süleyman Girgin - 15.04.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, ihtiyaç sahiplerine patates dağıtılmasıyla ilgili hükümetin tutumunu eleştirerek, olayın şova dönüştürüldüğünü, vatandaşların patatese ihtiyaç duyacak hale getirildiğini ileri sürdü.
Süleyman Girgin - 12.04.2021
Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, iki yılı değerlendirdi
Muğla'da sağlık, tarım, çevre, spor alanında gerçekleştirilen yatırımlar hakkında da bilgi veren Gürün, şunları kaydetti: "Altyapı konusunu büyük yatırımlarla çözdükten sonra üst yapılara, tarıma, sağlığa ve çevreye de yeni projeler kazandırıyoruz. Tarıma ayrı bir önem veriyoruz. Yerel tohum merkezimiz ile Türkiye'nin 80 iline 10 milyon tohum gönderdik. Toprağımızın tahlilini yapan tarım laboratuvarımız var. Üretim kooperatiflerimizle güçlerimizi birleştiriyoruz. Sakız ağacından, ipekböcekçiliğine, meyve sebze kurutma tesisinden üzüm bağı projesine tüm bu hizmetleri hayata geçirdik. Muğla'mızın bereketli topraklarının hakkını veriyor, üreten köylümüzü tekrar milletin efendisi yapıyoruz. Yeşilin ve mavinin şehri Muğla'mızda çevremizi koruyor, geleceğe yatırım yapıyoruz. Vahşi depolama alanlarını rehabilite ediyoruz, 17 futbol sahası büyüklüğünde alanı doğaya kazandırdık ve bu alanları ağaçlandırdık. Muğla'da 1 olan hafriyat saha sayısını Datça ile birlikte 7'ye çıkardık. 1479 km kıyı şeridi olan Muğla'mızda 6 tekne ile deniz araçlarından atık topluyoruz." Programa CHP Muğla milletvekilleri Burak Erbay, Süleyman Girgin, Suat Özcan, İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, Parti Meclis Üyesi Gizem Özcan, Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, İlçe Başkanı Mustafa Aytaç Kavak ve il genelinde görev yapan basın mensupları katıldı.
Süleyman Girgin - 01.04.2021
CHP'li Kaya, kısa çalışma ödeneğinin kaldırılmasıyla işsiz sayısının artıracağını savundu
Kaya, CHP İzmir Milletvekili Kani Beko ve CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, kısa çalışma ödeneği uygulamasının 31 Mart tarihi itibarıyla sona erdiğini, ancak pandeminin yarattığı koşulların değişmediğini belirtti.
Süleyman Girgin - 04.03.2021
CHP'li Budak: "Turizm sektörü çalışanlarının aşılanması Haziran başına kadar tamamlanmalı"
Budak, CHP Antalya milletvekilleri Cavit Arı ve Aydın Özer, Muğla milletvekilleri Burak Erbay ve Süleyman Girgin, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, 2019 yılında turist sayısı ve gelirde rekor kıran Türkiye'nin, 2020 yılında başlayan salgından derinden etkilendiğini söyledi.
Süleyman Girgin - 10.02.2021
CHP'li 17 milletvekili, "Partiden istifa edecekler" haberlerini, ortak yazılı açıklamayla yalanladı Açıklaması
Yazılı açıklamada, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekilleri Aydın Özer ve Rafet Zeybek, Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Yüksel Özkan ve Erkan Aydın, Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan, Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, İzmir Milletvekili Mahir Polat, İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Uşak Milletvekili Özkan Yalım'ın imzası yer aldı.
Süleyman Girgin - 05.01.2021
Son dakika haber... CHP milletvekilinin Pınar Gültekin'in babasına "davadan vazgeçmesini teklif ettiği" iddiası
Olaydan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kendisini arayıp, taziye dileklerini ilettiğini anlatan Gültekin, şunları kaydetti: "Dün CHP Kadın Kolları Genel Başkanı ve CHP'liler davaya gelip destek veriyor. Adliye önünde basına, destek açıklaması yapıyor. Bugün Süleyman Girgin beni şikayet ediyor.
Süleyman Girgin - 05.01.2021
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, gazetecilerle buluştu: (3)
"Suç işlemişse partinin de onun gereğini yapması lazım" CHP Milletvekili Süleyman Girgin hakkında Pınar Gültekin cinayetine ilişkin bazı iddiaların ortaya atıldığı ve incelenen HTS kayıtlarında neler olduğuna ilişkin bir soru üzerine Kılıçdaroğlu, kayıtlarda neler bulunduğunu bilmediğini, bunun bir iftira olduğunu belirtti.
Süleyman Girgin - 05.01.2021
Kılıçdaroğlu'ndan 'parlamenter sistem' açıklaması
'SİYASİ PARTİLERİN KAPATILMASI DOĞRU DEĞİL' Kılıçdaroğlu, HDP'nin kapatılmasına ilişkin tartışmalarla ilgili de "HDP'nin kapatılması çağrısı ve AK Parti'nin buna ses çıkarmaması AK Parti ile MHP arasındaki bir sorun. Kendileri oturup görüşsünler. Bizim görüşümüz anayasada gayet açık; siyasi partiler demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Kapatılabilir mi? Kapatılabilir, darbe dönemindeyiz arkadaşlar, her şey yapılabilir. Bunlar doğru mu? Hayır, demokratik standartlarımızı geriye götürür. Var olan demokrasi kırıntılarını tamamen bitirir. Siyasi partilere her türlü eleştiriyi yaparsınız; ama kapatma yönüne giderseniz bu doğru değil" ifadelerini kullandı.  'BİR İFTİRA VAR' Kılıçdaroğlu, partisinin Muğla milletvekili Süleyman Girgin'in vahşice katledilen Pınar Gültekin'in babasını arayarak davadan vazgeçmesi yönündeki iddialara ilişkin, "Bir iftira var.
Süleyman Girgin - 01.01.2021
31 Aralık 2021 Haberleri
31 Aralık 2021 Manşet Haberleri.
Süleyman Girgin - 29.12.2020
CHP milletvekilinin Pınar Gültekin'in babasına "davadan vazgeçmesini teklif ettiği" iddiası
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Muğla'da üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in öldürülmesi olayının ardından CHP'li bir milletvekilinin baba Sıddık Gültekin'i telefonla arayarak "davadan vazgeç" dediği iddialarına ilişkin, "Cenazenin ertesi günü baba Sıddık Gültekin ile yapılan tek...
Süleyman Girgin - 15.12.2020
CHP'li Girgin, "esnafın derdine derman olacak bir paketin açıklanmadığını" iddia etti
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, esnafın derdine derman olacak bir paketin hala açıklanmadığını ileri sürerek, "Zaten iktidarın böyle bir paketi hazırlama anlayışı da yoktur.
Süleyman Girgin - 12.12.2020
CHP'li Bayır'dan "Yerli malı kullanımına ağırlık verilsin" önerisi Açıklaması
Bayır, partisinin İzmir Milletvekili Kani Beko ve Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ile Mecliste düzenlediği basın toplantısında, Yerli Malı Haftası'nın her yıl 12-18 Aralık tarihlerinde kutlandığını anımsattı.
Süleyman Girgin - 10.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Enerji ve Tabii Kaynaklar ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, "Elektrik ve doğal gaza ne kadar zam yapılmışsa asgari ücrete de o kadar zam yapılmalı. Elektriğe yüzde 32,5 doğal gaza ise yüzde 35 oranında zam yapıldı.
Süleyman Girgin - 23.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu'nda
Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınının küresel ekonomi ve ticarette 2020 yılı için beklenmedik en önemli risk unsuru olduğunu vurgulayan Erim, sözlerini şöyle sürdürdü: "İçerisinde bulunduğumuz pandemi süreci, ülkeleri sadece sağlık alanında büyük sınamalarla değil, ekonomik sorunlarla da karşı karşıya bırakmıştır. Zaten ticaret savaşları ve korumacılık önlemleri, pandemi sürecinden önce küresel ticaretin görünümünü oldukça belirsizleştirmişti. Ticaret savaşlarına ilave olarak pandemi sürecinin yarattığı sorunlar küresel ekonomide ve ticarette zayıflamayı derinleştirmiştir. Son dönemde küresel ticarette de tarihi düzeyde gerilemeler yaşandığını görüyoruz. Dünya Ticaret Örgütü küresel ticaretteki küçülme beklentisini yüzde 9,2 olarak açıkladı, bu olumsuz tabloya rağmen Türkiye olarak direncimizi gösteriyoruz. Dünyaca içinde bulunduğumuz bu krizi en az hasarla atlatacak ve en hızlı toparlanmayı yaşayabilecek ülkeler arasındayız." "İki milyonu aşkın esnaf, pandemide yalnız bırakıldı" CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, devletin "iş yerinizi kapatın" diyerek esnafı kendi kaderine terk edemeyeceğini savunarak, "Bu iktidarın bir acziyetidir.
Süleyman Girgin - 18.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Türkiye'nin zorlu bir halk sağlığı mücadelesinden geçtiğini belirterek, bu mücadeleyi sırtlanan sağlık emekçilerine teşekkür etti.
Süleyman Girgin - 17.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, Lütfi Elvan'ın iyi niyetinden şüphe etmediklerini, hedeflerini hayata geçirmesini istediklerini ifade etti.
Süleyman Girgin - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, konuşmasını, kavanoz içerisinde bulunan süt yemi ve sütle yaptı.
Süleyman Girgin - 04.11.2020
İstihdam teşvikine ilişkin kanun teklifi, TBMM Genel Kurulunda
"Kıdem tazminatı ve emeklilik hakları yok ediliyor" CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, yasa teklifiyle 25 yaş altı ile 50 yaş üstü işçilerin kıdem tazminatı ve emeklilik haklarının yok edildiğini ileri sürdü.
Süleyman Girgin - 26.10.2020
CHP'li Girgin: "İstihdam teşviki teklifinin amacı, istihdamı kağıt üzerinde artmış göstermek"
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edilen İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapan Kanun Teklifi'nin amacının, "istihdamı sadece kağıt üzerinde artmış gibi göstermek" olduğunu öne sürdü.
Süleyman Girgin - 23.07.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda
"İşten çıkarma yasağı dediklerine bakmayın, bal gibi işten çıkarma bu" CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin de görüşülen tekliften işçiye açlık, patrona kıyak çıktığını iddia etti.
Süleyman Girgin - 16.07.2020
Son dakika haberi... İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin ise "Getirdiğiniz paketin kendisi mini ama içeriğinde dev gibi bir hak gasbı var.
Süleyman Girgin - 06.07.2020
CHP'li Girgin: "Kıdem tazminatını gündeme getirerek işçilerin uykusunu kaçırmayın"
CHP Muğla Milletvekili Süleyman Girgin, kıdem tazminatı tartışmalarına ilişkin "İki de bir bu konuyu gündeme getirerek işçileri ve ailelerini huzursuz etmeyin.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Süleyman Girgin Haberleri | Süleyman Girgin Kimdir - Haberler - Süleyman Girgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Süleyman Girgin kimdir, hayatı ve biyografisi. CHP'den tam kapanma kararına tepki: İyi de ne yiyecek ne içecek bu insanlar?.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.5.2021 11:16:25. #1.15#

title