ŞÜKRÜ ŞANKAYA HABERLERİ

Şükrü Şankaya Haberleri

Şükrü Şankaya haber, Şükrü Şankaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şükrü Şankaya - 9.3.2020
Liseliler münakaşa değil münazara ediyor
Özgüven kazanacaklar Münazara turnuvasının da gençlerimizin hayatına yön verecek önemli etkinliklerden biri olduğunu dile getiren Başkan Aktaş, "Turnuva ile öğrencilerimizde, öz güven ve sorumluluk duygusunun gelişeceğine inanıyoruz. Kendilerini etkin bir şekilde ifade etmelerini sağlamak, düşünme, araştırma, karşılaştıkları problemlere çözüm bulma yeteneklerini geliştirmek, farklı görüşleri bir arada yaşatabilme olgunluğu kazanmalarını sağlamak, kanıtlar ve bilgiler yoluyla mantık yürüterek fikirlerini savunmalarına imkan sağlıyoruz. Turnuvanın elemeleri 14 – 15 Mart'ta Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi'nde yapılacak ve finale kalan 4 takım, 26 Mart'ta Atatürk Kongre Kültür Merkezi Orhangazi Salonu'ndaki final müsabakasına katılmaya hak kazanacak.
Şükrü Şankaya - 9.7.2019
"Bursa Cup Şükrü Şankaya Uluslararası Futbol Turnuvası"
"Şükrü Şankaya Uluslararası Bursa Cup Gençler Futbol Turnuvası" 24-28 Temmuz tarihlerinde Bursa'da gerçekleştirilecek.
Şükrü Şankaya - 5.10.2018
Toplanan Bağışlar Okulda Konferans Salonu Oldu
Yeşim Tekstil Çevre ve Sosyal Sorumluluk Kulübü liderliğinde hayata geçirilen "İyilik Yap, Fark Yarat" projesiyle toplanan bağışlar, Panayır Şükrü Şankaya ilkokuluna konferans salonu olarak geri döndü.
Şükrü Şankaya - 1.1.2018
Dünya Devi Markaların Vazgeçilmezi Oldu
Temelleri iş adamı Cavit Çağlar ve dayısı Şükrü Şankaya tarafından 34 yıl önce atılan, 300 çalışan ve 10 milyon dolar seviyesinde ihracatla işe başlayan firma, bugün, 12 bin çalışan ve 280 milyon dolarlık ihracatıyla adından söz ettiriyor.
Şükrü Şankaya - 16.8.2017
Bursa Trafiği Bulvarlarla Rahatlıyor
Bursa trafiği bulvarlarla rahatlıyor Trafiğe "bulvar" neşteri BURSA - İnşaatı Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan ve Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'nı Yeniceabat bölgesine bağlayan 2 kilometre uzunluğundaki Ova Bulvarı'nda çalışmalar son aşamaya geldi. Bursa'daki birçok bölgenin yeni açılan alternatif güzergahlarla aynı anda birkaç noktadan bağlantılı hale getirildiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, toplam 7 milyon TL'ye mal olacak bulvarın yıl sonuna kadar trafiğe açılacağını söyledi. Raylı sistem yatırımlarının yanı sıra her yıl yol projelerine yüz milyonlarca lira kaynak tahsis eden Büyükşehir Belediyesi, ihtiyaç duyulan bölgelere yeni yollar açmaya devam ediyor. Bursa'nın her bir bölgesinde trafik sıkıntısını ortadan kaldıracak projeler birbiri ardına hizmete alınırken, yapılaşmanın hızla arttığı Yunuseli bölgesi yeni bir bulvara kavuşuyor. Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı'ndan Şükrü Şankaya Okulu'na, oradan da Yeniceabat üzerinden Panayır Köprüsü'ne bağlantı sağlayacak Ova Bulvarı'nda çalışmalar sürüyor.
Şükrü Şankaya - 11.10.2016
Bursaspor'da Şükrü Şankaya Anıldı
Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından Şükrü Şankaya, ölümünün 11. yılında mezarı başında anıldı.
Şükrü Şankaya - 11.10.2015
Bursaspor'un Eski Başkanlarından Şankaya Anıldı
Bursaspor Kulübünün eski başkanlarından Şükrü Şankaya, vefatının 10'uncu yılında mezarı başında anıldı.
Şükrü Şankaya - 30.1.2015
İş Adamı Cavit Çağlar'ın Acı Günü
Uzun süredir tedavi gördüğü belirtilen Hacer Çağlar'ın ölümü, tek çocuğu olan Cavit Çağlar'ı acıya boğdu. Bursaspor Divan Kurulu Başkanı Kadir Şankaya ile merhum Şükrü Şankaya'nın da kardeşi olan Hacer Çağlar'ın, yarın öğlen Emirsultan Camii'nde kılınacak cenaze namazından sonra Emirsultan Mezarlığı'na defnedileceği belirtildi.
Şükrü Şankaya - 11.10.2014
Bursaspor Eski Başkanlarından Şankaya'nın Vefatının 9'uncu Yılı
Bursaspor Kulübü eski başkanlarından Şükrü Şankaya, vefatının 9'uncu yılında mezarı başında anıldı.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Şükrü Şankaya Haberleri | Şükrü Şankaya Kimdir - Haberler - Şükrü Şankaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şükrü Şankaya kimdir, hayatı ve biyografisi. Yeşim ve İzmir Ekonomi Üniversitesi'nden örnek iş birliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.11.2020 20:12:04. #1.14#
title