Haberi Paylaş
  Russell Crowe, Leeds United'ı mı Satın Alıyor?

  Russell Crowe, Leeds United'ı mı Satın Alıyor?

  Spor Haberleri

  Dünyaca ünlü oyuncu ve yönetmen Russell Crowe'un, Twitter'dan attığı bir mesaj İngiltere'nin köklü kulüplerinden Leeds United taraftarlarında büyük heyecan yarattı.

  Dünyaca ünlü oyuncu ve yönetmen Russell Crowe'un, Leeds United'ı satın alma ihtimali doğdu.

  LEEDS'I SATIN ALACAK

  Son olarak bir bölümü Türkiye'de çekilen ve Türk oyuncular Cem Yılmaz'la Yılmaz Erdoğan'ın da rol oynadığı Son Umut filmiyle ses getiren Russell Crowe'un Leeds United'ı satın alma ihtimali doğdu.

  "BUNUN İYİ BİR FİKİR OLDUĞUNU DÜŞÜNEN VAR MI"

  Twitter'dan kendisine "Lütfen Leeds'i satın al. Yardıma ihtiyacımız var" şeklinde gelen mesajı 1.6 milyon takipçisi ile paylaştı ve "Bunun iyi bir fikir olduğunu düşünen var mı?" diye sordu.

  ADA BASININI KARIŞTIRACAK

  Bunu bilerek gündeme getirdiği iddia edilen Crowe'un bu konuda bir hamle yapabileceği şimdiden Ada'yı karıştıran konuların başına geldi. Crowe ülkesi Avustralya'da bir ragbi kulübü olan South Sydney Rabbitohs'un ortakları arasında yer alıyor.

  CEM YILMAZ'IN KANKASI

  Hatırlanacağı üzere Russell Crowe geçtiğimiz aylarda Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan'la 'Son Umut' adlı bir film çekmişti. Fenerbahçe taraftarı olan Cem Yılmaz ile Beşiktaşlı Yılmaz Erdoğan, futbola yakın ilgileriyle tanınıyor.

  Kaynak: EuroSport.com / Spor

  Russell Crowe Leeds United Cem Yılmaz Twitter Spor Haberler

  title