Haberler

Real Madrid'in Keylor Navas'ı Transfer Ettiği İddia Edildi

Spor Haberleri

Dünya Kupası'nın öne çıkan isimlerinden Kosta Rika'nın kalecisi Keylor Navas'ın, Real Madrid'e transfer olduğu iddia edildi.

Dünya Kupası'nın öne çıkan isimlerinden Kosta Rika'nın kalecisi Keylor Navas'ın, Real Madrid'e transfer olduğu iddia edildi.

İspanyol Marca gazetesi, "Keylor Madrid'de" başlığıyla manşetten verdiği haberde, İspanya'nın Levante takımında oynayan 27 yaşındaki futbolcunun, Real Madrid'e transferinde tüm anlaşmaların yapıldığını, ancak resmi açıklama için Diego Lopez'in Madrid'den ayrılmasının beklendiğini ileri sürdü.

Madrid'in, transfer için Levante'ye 8 milyon, Kosta Rikalı futbolcuya da 2 milyon avro bonservis bedeli vereceği kaydedildi.

Geçen sezon lig maçlarında Real Madrid kalesini koruyan Diego Lopez'in takımdan ayrılacağı öne sürülen haberde, Napoli ve Monaco kulüplerinin İspanyol kaleciyle ilgilendiği ifade edildi.

Öte yandan Real Madrid'in Alman futbolcusu Sami Khedira'nın da Arsenal ile görüştüğü ileri sürüldü. İki kulüp arasındaki müzakerelerin sürdüğü, 25 milyon avro olan bonservis bedelinde anlaşılsa da Khedira'nın istediği, sezon başına 7 milyon avroluk maaşın İngiliz kulübünce kabul edilmediği iddia edildi. - Madrid

Kaynak: AA / Spor

Keylor Navas Real Madrid Levante Marca Spor Haberler

title