Marsilya'nın Fenerbahçe Korkusu - Haberler
Haberi Paylaş

Marsilya'nın Fenerbahçe Korkusu

Sporx.com - Spor
Marsilya'nın Fenerbahçe Korkusu

Marsilya Teknik Direktörü Elie Baup ve kaleci Steve Mandanda, temsilcimiz Fenerbahçe ile UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu.

Marsilya Teknik Direktörü Elie Baup ve kaleci Steve Mandanda, temsilcimiz Fenerbahçe ile UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. Şükrü Saracoğlu Stadı'nda basın mensuplarının karşısında geçen Baup ve Mandanda, soruları cevapladı. "MAMADOU NIANG, SARACOĞLU'NDAKİ AMBİANSI ANLATTI" UEFA Avrupa Ligi'nde Fenerbahçe ile oynayacakları maçı değerlendiren tecrübeli kaleci Steve Mandanda, "Grubumuzda çok kaliteli takımlar var. Fenerbahçe gibi güçlü bir takımla oynayacağız. Böyle bir takımla oynamak bizi mutlu edecek. Mamadou Niang, Saracoğlu'nun ambiansından ve taraftarlardan bahsetmişti. Böyle bir statta Şampiyonlar Ligi havasında bir maç olacaktır. Fenerbahçe güçlü bir takım ama maçın sonucuna bakacağız. Şu an için bir şey söylememe mümkün değil. Arkadaşlarım çok çalıştı. En iyisini yapmak için uğraştılar. Son dönemlerde İyi bir seri yakaladık. Arka arkaya çok maç oynasakda iyi sonuçlar aldık. Bundan sonra da bu sonuçları devam ettirmeye çalışacağız" açıklamasında bulundu. "GRUBUN FAVORİSİ FENERBAHÇE" Elie Baup, "Fenerbahçe'nin tecrübeli ekip olduğunun farkındayım. Fakat bizim de uluslararası alanda iyi oyuncularımız var. Fenerbahçe gerçekten iyi bir takım. UEFA Avrupa Ligi'nde final oynayacak kadar güçlü olduklarını düşünüyorum. Stada gelen herkes futbol izlemek için gelecek. Açıkçası ambians insanlara coşku verecek ama bizim için de zorlu olabilir. Oyuncularımız Şampiyonlar Ligi'nde Fransa Ligi'nde çok fazla üst düzey maç oynadı. Ambianstan etkileneceklerini düşünmüyorum. Fenerbahçe teknik açıdan da bireysel açıdan da kaliteli. Açıkçası Fenerbahçe'nin grubun favorisi olduğunu düşünüyorum. Meireles, Yobo gibi tanınan oyuncuları var. Çıkıp elimizden geleni yapacağız.

Sporx.com / Spor

Spor Haberler

Bu haber Sporx.com tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sporx.com tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sporx.com kurumudur.
title