İşte Carlos'un İstediği Türk Yıldız - Haberler
Haberi Paylaş

İşte Carlos'un İstediği Türk Yıldız

Demirören Haber Ajansı - Spor
 - Güncelleme:
İşte Carlos'un İstediği Türk Yıldız

Rusya'nın FC Anzhi Makhachkala takımında oynayan Roberto Carlos Aziz Yıldırım'a selam gönderdi.

A Milli Takım'ın eski teknik direktörü Guus Hiddink, teknik direktörlüğüne getirildiği Rusya'nın FC Anzhi Makhachkala takımıyla ilk antrenmanına çıktı.

Belek'teki Kempinski Otel'de 15 gün kamp yapacak Anzhi Makhachkala takımı ile 1.5 yıllık sözleşme imzalayan Guus Hiddink, takımının bulunduğu otelde futbolcularla tanıştı. Hollandalı teknik adam Hiddink, yeni takımıyla ilk antrenmanına otelin tesislerinde çıktı. Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Roberto Carlos ve Kamerunlu dünyaca ünlü yıldız futbolcu Samuel Eto'nun da aralarında bulunduğu sporcularla yakından ilgilenen Hiddink, takıma kondisyon ağırlıklı idman yaptırdı. Antrenman öncesi sahada futbolcularla kısa bir konuşma yapan Hiddink, idmanda da futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

ROBERTO CARLOS: BAŞKANIMA SELAM

Fenerbahçe'nin eski yıldızı Roberto Carlos, antrenman öncesi gazetecilerin Aziz Yıldırım'ın tutuklanmasına ilişkin sorularına cevap verdi. Aziz Yıldırım'ın şike soruşturması kapsamında cezaevinde tutulmasına çok üzüldüğünü belirten Carlos, "Umarın en kısa zamanda çıkar. Buradan sizin aracılığınızla selam gönderiyorum" dedi.

GELECEL YIL SEMİH'LE AYNI TAKIMDA OYNAYABİLİRİZ

Fenerbahçe'deki en iyi arkadaşının Semih olduğunu da kaydeden Carlos, "Semih ile sürekli görüşüyorum. Semih'i transfer etmek için yöneticilerle görüştüm. Gelecek yıl Semih ile birlikte aynı takımda oynayabiliriz" diye konuştu.

Demirören Haber Ajansı / Spor

Anzhi Makhachkala, Rusya Federasyonu, Roberto Carlos, Aziz Yıldırım, Spor, Haberler

title