Haber : İlker Aycı: "Türk Hava Yolları Ailesi Olarak Bu Ortaklığın Uzun Soluklu Olmasını Diliyoruz" - Haberler

Haberi Paylaş

İlker Aycı: "Türk Hava Yolları Ailesi Olarak Bu Ortaklığın Uzun Soluklu Olmasını Diliyoruz"

- İlker Aycı: "Türk Hava Yolları ailesi olarak bu ortaklığın uzun soluklu olmasını diliyoruz"İSTANBUL - Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Türk Hava Yolları ailesi olarak bu ortaklığın uzun soluklu olmasını diliyoruz.

- İlker Aycı: "Türk Hava Yolları ailesi olarak bu ortaklığın uzun soluklu olmasını diliyoruz"

İSTANBUL - Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, "Türk Hava Yolları ailesi olarak bu ortaklığın uzun soluklu olmasını diliyoruz. Biz de bu iş ortaklığını 2020 yılına kadar uzattık ve Avrupa basketboluna yeni ufuklar açacak ve üst düzey performanslar sergilenmesini sağlayacak" dedi.

2017 Turkish Airlines Euroleague Final-Four öncesi, Çırağan Sarayı'nda basın toplantısı düzenlendi. Birçok ülkeden 400'e yakın basın mensubunun katıldığı toplantıda Fenerbahçe Başantrenörü Zeljko Obradovic ve başarılı oyuncu Bogdan Bogdanovic, CSKA Moskova Başantrenörü Dimitris Itoudis ve Nando de Colo, Olympiakos Başantrenörü İoannis Sfairopoulos ve Vassilis Spanoulis, Real Madrid Başantrenörü Pablo Laso ile Sergio Llull basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Öncesinde ise Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı açıklamalarda bulundu.

"Bu iş ortaklığını 2020 yılına kadar uzattık"

İlker Aycı, " İstanbul'a hoşgeldiniz" diyerek sözlerine şöyle devam etti:

"Medeniyetlerin beşiği İstanbul. Gerçek bir kozmopolit ve dinamik bir yaşam ile manzaraları olan ve en çok seyahat eden insanları bile etkileyen şehre hoşgeldiniz. Hem sanat hem kültürün tadını çıkaracaksınız. Euroleague'de isim sponsorluğu yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Olağanüstü bir organizasyon ce 1992'de, 2012'den sonra 3'ncü kez ev sahipliği yapıyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bortemou'ya da çok teşekkür ediyorum. İsteğimizi şevkimizi bizimle paylaştı. Teşekkür ediyorum. Umarım tıpkı 2012'deki gibi müthiş bir rekabet izleriz sahada. 16 takımın oluştupu ligden sonra play-off ve şimdi Final Four bu heyecana ortak olacak. Türk Hava Yolları ailesi olarak bu ortaklığın uzun soluklu olmasını diliyoruz. Biz de bu iş ortaklığını 2020 yılına kadar uzattık ve Avrupa basketboluna yeni ufuklar açacak ve üst düzey performanslar sergilenmesini sağlayacak. Biz büyük bir gururla THY olarak ULEB ile de özel bir işbirliğimiz var. Bu da basketbolun bizim markamız için ne kadar dar önemli olduğunu gösteriyor. 3 eski kıtanın tam ortasında 87 önemli şehre sadece 3 saat uçuş mesfesinde olan bir ülke oalrak ve THY olarak dünyanın her yerine uçuş yapan bir şirket olarak gurur duyuyoruz. Spor ile alaakalı çok ciddi tutkumuz var. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Gençlik ve Spor Bakakanımız Akif Çağatay Kılıç'a çok teşekkür ediyorum. TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu'na vve Bortemou'ya da çok teşekkür ediyorum. Final Four'da mücadele edecek 4 takıma da başarılar diliyorum."

İhlas Haber Ajansı / Spor

Turkish Airlines Euroleague Türk Hava Yolları İstanbul Avrupa Spor Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title