Beşiktaş'ın Eski Kaleci Antrenörü Zafer Öğer Yeni Görevine Hala Başlayamadı - Haberler
Haberi Paylaş

Beşiktaş'ın Eski Kaleci Antrenörü Zafer Öğer Yeni Görevine Hala Başlayamadı

Beşiktaş'ın Eski Kaleci Antrenörü Zafer Öğer Yeni Görevine Hala Başlayamadı

Beşiktaş'ın Eski Kaleci Antrenörü Zafer Öğer Yeni Görevine Hala Başlayamadı

BEŞİKTAŞ'IN ESKİ KALECİ ANTRENÖRÜ ZAFER ÖĞER YENİ GÖREVİNE HALA BAŞLAYAMADI

1O GÜN ÖNCE BJK FUTBOL TAKIMLARI KALECİ DEPARTMANI KOORDİNATÖRLÜĞÜNE ATANAN ÖĞER'E HALA YENİ GÖREVİ İLE İLGİLİ BİLGİ VERİLMEDİĞİ KAYDEDİLDİ

Beşiktaş'a 2008-2009 sezonunda Mustafa Denizli'nin teknik ekibinde yer alarak kaleci antrenörü olarak göreve başlayan Zafer Öğer, 10 gün önce A takımdaki görevinden alınmıştı. Siyah Beyazlı yönetim Öğer'i kulüp bünyesinde bulunan tüm kalecilerin eğitiminden sorumlu olarak atamış ve BJK Futbol Takımları Kaleci Departmanı Koordinatörlüğüne getirmişti.

Zafer Öğer'den boşalan A takım kaleci antrenörlüğü ise, Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster'in Atletico Madrid'den eski takım arkadaşı Angel Mejias'a teslim edilmişti.

Ancak aradan geçen 10 güne rağmen Zafer Öğer'e hala yeni görevinin içeriği ile ilgili bir bilgi verilmediği ve kendisine Siyah Beyazlı yönetimden bir açıklama yapılmadığı öğrenildi. Aktif futbolculuk hayatında Beşiktaş'ın 10 yıla yakın kalesini koruya Öğer, bugün Nevzat Demir Tesisleri'ne gittiği ve bundan sonra ne yapması gerektiği konusunda bilgi almaya çalıştığı kaydedildi. Görüştüğü yönetim kurulu üyelerinin kendisine beklemelerini söylendiği öğrenilen Öğer'in, moralinin bozuk olduğu ve bir an önce Siyah Beyazlı kulüpten kesin bir açıklama beklediğini ifade etti. İSTANBUL / DHA

Demirören Haber Ajansı / Spor

Spor Haberler

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.
title