'Alex Telles Transferi Buna Bağlı" - Haberler
Haberi Paylaş

  'Alex Telles Transferi Buna Bağlı"

  EuroSport.com - Spor
  'Alex Telles Transferi Buna Bağlı'

  Gremio sportif direktörü Alex Telles'le alakalı çok yeni bir açıklama yaptı.

  Bento Gonçalves'de takımıyla sezon öncesi hazırlık kampında bulunan Alex Telles'in transferi ile alakalı yeni açıklamalar gelmeye devam ediyor.

  Gremio Sportif Direktörü Rui Costa oyuncuları Alex Telles'in gerekli teminatın ellerine ulaşmasıyla birlikte Galatasaray'a imza atabileceğini belirtirken Telles için kendini bir çok takımın aradığını belirtti. Sportif direktör Alex Telles'in teminat gelirse Galatasaray'a yakın olduğunu ancak gerekli teminatı alamadıkları takdirde başka bir kulübe de gidebileceği uyarısında bulundu.

  Antrenmana çıkmadı

  Bento Gonçalves'de hazırlıklarını sürdüren Gremio'da Alex Telles bugün antrenmana çıkmadı. Brezilya basınının Telles neden antrenmana çıkmadı sorularına da yanıt veren Rui Costa oyuncusunun rahatsızlığı dolayısıyla antrenmanda yer almadığını aktardı. Bu açıklama Brezilya basınını pek tatmin etmezken Telles'in antrenmana çıkmamasının sebebi transfer görüşmelerinin tıkanması olarak yorumlandı.

  Hatırlanacağı üzere Telles'in menajeri oyuncusunun Galatasaray'da oynamak istediğini ve gerekli teminatın Galatasaray tarafından yarın yatırılacağını iddia etmişti.

  EuroSport.com / Spor

  Galatasaray, Alex Telles, Rui Costa, Spor, Haberler

  beğendim
  alkışladım
  beğenmedim
  güldüm
  üzüldüm
  sinirlendim
  şaşırdım
  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title