Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim

Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim

12.11.2015 21:41 | Son Güncelleme: 13.11.2015 10:03

Trabzonspor'la yolları ayrılan Şota, "O yemekte ben yoktum. Ama yeseydim de kimseye soracak halim yok. Yemeği Arçil yedi, hesabı ben ödedim" diyerek esprili bir yanıt verdi.

Sözleşmesinin feshedilmesinin ardından akşam saatlerinde Trabzon'dan ayrılan Şota Arveladze, kimseye kırgın olmadığını ve pişmanlık duymadığını söyledi.

"BAŞARILI OLACAĞIMA EMİNDİM AMA OLMADI"

Havalimanında Trabzon'daki dostları ve taraftarlarca uğurlanan Şota Arveladze, burada yaptığı açıklamada, şunları söyledi: "Nedeni bulmak çok kolay değil. Önemli olan şu; ben hiçbir şeyden pişman değilim hiç kimseye kırgın değilim. İnsanlar doğru zaman yanlış zaman diye bir şeyler söylüyorlar. Benim Trabzon'a gelişim her zaman doğrudur. Hiçbir zaman yanlış olmaz. İstersem saat 3'te istersem gece 2'de istersem yazın, istersem kışın gelirim. Benim buraya gelişim her zaman doğrudur. İnsanları ne kadar seviyorsam 100 kat fazlasını seviyorum. O sevgiyi tekrar gördüm. Zaten emindim. 100 defa daha emin oldum. Tabi işler bazen iyi bazen kötü gitti. Son haftalar kötüydü. Buradan sebepleri bulabilirim. Ama bu bir kişinin olmayabilir. Kader bazen bizim elimizde değil. Düdüğe de bağlı olabilir. Yanlış bir karar neden olabilir. Ama dediğim gibi yine de herkesi daha fazla seviyorum. Taraftara borçluyum hala. Burada çok başarılı olacağıma emindim. Ama olmadı. Erken gittim ya onun için bana sevginin kaybolduğunu düşünmüyorum."

"KİMSEYE SORACAK HALİM YOK"

'Ayrılmanızın sebepleri arasında yemek konusu var mı?' sorusunu yanıtlayan Şota Arveladze şu ifadeleri kullandı: "O gün ben yemek yemedim orada. Yeseydim de kimseye soracak halim yok bu yaşımda, bu ülkede, çok değerli insanlarla yemek yiyeceğim diye. Yemek yemedim o gün. Ama bir gün geleceğim ve istediğim yerde de yemek yiyeceğim tekrar."

"ARÇİL YEDİ, HESABI BEN ÖDEDİM"

Şota Arveladze, 'Yemekteki kardeşiniz Arçil miydi?' sorusunu ise gülerek, "Ne yapalım simdi birisiyle Arçil yemek yiyorsa. Hesabını ben ödeyeceğim o zaman" diye yanıtladı. Şota, kırgınlığı ve pişmanlığı olmadığını tekrarlayarak, "İnsanları daha fazla seviyorum. Zor zamanda da görmüştüm insanları. Az önce şehirdeydim, meydanda yemek yedim. Bu sefer bendim. Yani Meydan'da bugün yemek yiyen benim saat altıda" dedi.

"ŞEHİR MUTLU DEĞİL"

Birkaç futbolcuyla vedalaşma fırsatı bulduğunu vurgulayan Şota Arveladze, sözlerini şöyle tamamladı: "Futbolculara destek olmak gerekiyor. Bir maçtan sonra bizim otobüse taş atılırken çıktım ve 'Futbolculara taş atmayın bu oyuncular bizi bir yere taşıyacak. Bu futbolcular bu şehri mutlu edecek' dedim. Hergün penaltı girmiyor kaleye ne yapalım? O da futbolun yazılmayan bir kuralı. Birisi formsuz olabilir. Ama tekrar söylüyorum: Şehrin çok sebebi var mutlu olmak için ama mutlu değil. Bizim en ufak ve en basit sebebimiz var mutlu olmak için bu da Trabzonspordur."


Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim
Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim
Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim
Şota Arvaladze: Arçil Yedi Hesabı Ben Ödedim

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları (3)
KRAL DİYORKİ: bakin Türkiye deki futbol anlayisi bu hep cikar meselesi yemek yemis su olmus bu olmus ugrastigimiz seylere bakin tam bir rezillik
CEHALET DENİZİNDE YÜZÜYORUZ: Sıkmabaşlı hanım Şota''yla sıkı sıkıya yan yana durmakta hiç bir sakınca görmemiş. Muhafazakarlığınızı yesinler sizin.
TARAFTAR: ulan trabzonspor bu adamında başını yediniz bu kafayla hiçbiryere varamazsınız ben bir taraftar olarak sene 83 ten tranzonsporu tutuyorum hiç bir zaman bu takımla mutlu olamadım şampiyonluğunuda göremedim herhalde bundan sonrada göremeyeceğim
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title