Son Yaz 16. bölüm fragmanı izle! FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı izle! Son Yaz 15. bölüm izle

Son Yaz 16. bölüm fragmanı izle! FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı izle! Son Yaz 15. bölüm izle

Son Yaz 16. bölüm fragmanı izle! FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı izle! Son Yaz 15. bölüm izle
Haberler.com / Aslı Bayraktar - Haberler | Gündem

Son Yaz 16. bölüm fragmanı izle! Son Yaz dizisinin 15. bölümün ardından Son Yaz 16. bölüm fragmanı da yayınlandı. FOX TV'de yayınlanan Son Yaz 16. bölüm fragmanı izle! Son Yaz son bölüm özeti! Son Yaz yeni bölümde neler olacak? FOX TV Son Yaz yeni bölüm fragmanı izle! Son Yaz 15. bölüm izle

Son Yaz 15. bölüm full izle! Son Yaz 15. bölüm tamamı izle! FOX TV ekranların sevilen dizisi Son Yaz 15. bölüm seyret! Son Yaz 15. bölüm tek parça izle! Son Yaz 15. bölüm tamamı izle! Son Yaz 40. son bölüm fragmanı izle.

SON YAZ 16. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

SON YAZ 15. BÖLÜM İZLE

Son Yaz 15. bölüm izlemek için tıklayınız!

SON YAZ 16. BÖLÜM ÖZETİ

Akgün, cezaevine girmiştir. Selim, Akgün'ün hayatının cezaevinde güvende olmayacağının farkındadır. Halil Sadi'nin adamları, Akgün'ün peşini bırakmayacaktır. Canan ve Selim, bir an önce Akgün'ü cezaevinden çıkartmak için harekete geçerler. Ancak Akgün'ün en az duruşmaya kadar cezaevinde kalacağı kesinleşince, Akgün'ü içerde tek başına bırakmak istemeyen Soner de içeri girmeye kara verir. Akgün ve Soner içerde birbirlerini korurken, Akgün başka bir mahkumdan abisine dair bir bilgi elde eder.

SON YAZ DİZİSİNİN KONUSU

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın'dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara'nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın'ı (Alperen Duymaz) Selim Kara'nın bizzat koruması…

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur.Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim'i; İzmir'de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir.Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün'ü ailesinin yanına İzmir Çeşme'de bulunan Adalet Sitesi'ne götürmek zorunda kalır.

Selim'in beklenmeyen misafiri Akgün'ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege'de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title