Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü

Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü

20.10.2020 12:29 | Son Güncelleme: 20.10.2020 15:38
Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bağ evindeki yatağın altından yılan çıktığını fark eden bir kişi yaşadığı korkuyla yılanı öldürdü.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde edinilen bilgiye göre bağ evinde temizlik yapan Ekrem Gülsün, her gün üzerinde oturdukları divanın altından yılan çıktığını fark etti. Bir an korkuya kapılan Gülsün, zehirsiz ve tarım zararlılarıyla beslenen boz yörük türü yılanı öldürdü.

"NE ZAMANDAN BERİ ORADA OLDUĞUNU BİLMİYORUZ"

Üzüm sezonu boyunca bağ evinde kaldıklarını ancak yılanı fark etmediklerini belirten Gülsün, "Üzüm sezonunun başlamasıyla mayıs ayında bağda kalmaya başladık. Üzümlerin hasat edilmesi ile birlikte şehirdeki evimize taşındık. Hafta sonu evde genel temizlik ve kışa hazırlık düzenlemeleri yapmak için gittik. Evde temizlik yaparken, her zaman kullandığımız divanın altında yılanı gördük. Korkuyla ne yapacağımızı bilemedik. Sonra kürekle yılanı öldürdük. Yılanın ne zaman ve nereden girdiğini bilmiyoruz. Belki de yaz boyunca yılanla yaşadık. Şimdi sürekli yılan korkusu ile yaşayacağız. Çevre komşular yılanın boz yörük cinsi yılan olduğunu söylediler. Ben ne tür bir yılan olduğunu bilmiyorum, çok korktuk"

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (2)
MEHO: Bedava ve lezzetli protein. Ziyat etme.
6.FİLO: Evin sahibi tatlı dilli birisiyse, tabiiki yılanı yatağın altından çıkarır. .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title