Haberler

Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil boncuk görmek, boncuk dizmek, boncuk toplamak ne demek?

Güncelleme:

Rüya içerisinde boncuk görmek, genel olarak müjdeli bir haber alacağına yorulmaktadır. Rüya sahibi olan kişinin sevineceğini ve mutluluğuna mutluluk katabilecek olan çok hayırlı bir haberi alacağına ailesi ile beraber uzun ve mutlu bir ömür geçireceğine işaret ediyor. Peki, Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil boncuk görmek, boncuk dizmek, boncuk toplamak ne demek?

Rüyada her ne şekilde görülürse görülsün boncuk görmek ele geçecek mal demektir. Boncuk rüyası, zevceye, ailenin mutluluğuna, malın bereketine ve çocuğa işarettir. Rüyasında boncuk gören vatandaşlarımız araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Rüyada boncuk görmek ne anlama gelir? Rüyada yeşil boncuk görmek, boncuk dizmek, boncuk toplamak ne demek? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA BONCUK GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Her tür düşük kaliteli boncuk değersiz olan insanlara, bol miktarda boncuk genel olarak haram olan mala, güzel ya da kaliteli boncuk asil bir kadına, boncukçu, kadınların ilgilenmiş olduğu işler ile uğraşan kişiye delalet etmektedir. Rüya içerisinde boncuk görmek, yakın çevrede yer alan bir kişinin kötü bir olay ile karşılaşabileceğine işaret etmektedir. Meydana gelmesinden korkulabilen bir olayın gerçekleşmesinin habercisi olmaktadır. Rüyasında bir yerden boncuk almış olan genç bir kız aşık olmaktadır. Evli kadın için ise eşinden duyabileceği tatlı sözleri ifade etmektedir. Erkek içinse bu rüya esasen gizli olan bir ilişkiye işarettir.

RÜYADA YEŞİL BONCUK GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada her ne biçimde görülür ise görülsün boncuk görmek genel olarak ele geçecek mala işaret etmektedir. Boncuk rüyası; ailenin mutluluğuna, zevceye, malın bereketine veya çocuğa işarettir. Mal, zenginlik, makam, bolluk, mevki ve berekete işaret ettiği söylenmekte olan rüyada yeşil boncuk görülmesi de, rüyayı gören kişinin mevkiinin yükseleceği, halk içerisinde saygı görebileceği, yakın çevresi tarafından da sevilip sayılacağı manasına gelmektedir.

RÜYADA BONCUK DİZMEK

Rüyada boncuk dizmek de sıklıkla görülmekte olan rüya çeşitlerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Rüya içerisinde boncuk dizmek, rüya sahibi olan kişinin kendi içinden geçirmiş olduğu her hayırlı isteğin, dileğin ya da duanın kabul olacağına işaret etmektedir. Bu açıdan oldukça önemli bir rüya türüdür.

RÜYADA BONCUK TOPLAMAK

rüyada boncuk toplamak esas olarak rüyayı gören bireyin çektiği bütün zorlukların ve sıkıntıların karşılığını elbet alacağına delalet etmektedir. Rüya içerisinde boncuk toplamak, bireyin sahip olduklarının değerini daha iyi bir şekilde bilmesi gerekeceğine, aile kavramlarının oldukça kuvvetli olacağına delalet etmektedir.

RÜYADA BONCUK ALMAK

Rüyada boncuk aldığını görmek; rüyayı gören kişi için az mala ya da nimete nail olmaktadır. Ayrıca bir yolculuk neticesinde eline mal geçmesine alamettir.

RÜYADA BONCUK ARAMAK

Rüyada boncuk aramak; rüya sahibinin geçmişte yapmış olduğu hatalarını telafi edeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK AYIKLAMAK

Rüyada boncuk ayıklamak; rüya sahibinin sağlık problemlerinin son bulacağına, anne ile baba duasını alacağına ve yardıma muhtaç olan kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK ATMAK

Rüyada boncuk atmak; genel olarak maddi ve manevi olan güzellikler içerisinde bir yaşama ve kendini iyi hissetmeye işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK BULMAK

Rüyada boncuk bulmak; rüya sahibinin bol ve bereketli olan paraya kavuşacağına ya da zengin olacağına işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK ÇALMAK

Rüyada boncuk çalmak rüyanın vermiş olduğu mesaja bakıldığında tersliklerin sonunda yoluna gireceğine ve hayallerin hayırlı bir biçimde gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK ÇIKARMAK

rüyada boncuk çıkarmak; rüya sahibinin tüm sıkıntılarından ya da sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

RÜYADA BONCUK DÖKÜLMESİ

Rüyada boncuk dökülmesi; rüya sahibine karşı tuzaklar kuran ve planlar yapan kişilerin varlığına işaret etmektedir. Bu kişiden çekilecek olan çileye ve gerginliğe alamet etmektedir.

RÜYADA BONCUK DÖKMEK

Rüya içerisinde boncuk dökmek oldukça iyi bir şekilde yorumlanmaktadır. Bu kapsamdan bakıldığında rüyada boncuk yutmak mutluluk demektir. Bu rüyayı gören bireyin işlerinin düzelebileceği, maddi ve manevi nitelikteki bütün zorluklarının ortadan yok olacağı biçiminde ifade edilmektedir.

RÜYADA BONCUK DAĞITMAK

Rüya içerisinde boncuk görmek genel olarak iyi ve hayırlı olan bir rüya biçiminde yorumlanmaktadır. Rüya içerisinde boncuk dağıtmak da aynı şekilde oldukça iyi bir rüya olmaktadır. Rüya tabiri yorumcularının yorumlarına bakıldığında rüya içerisinde boncuk dağıtmak, esasen rüya sahibi olan kişinin hayallerine kavuşabileceğine, harcamış olduğu emeklerinin ya da çabalarının karşılığını alabileceğine, kısa süre içinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Yaşam Haberler

Türkiye'nin dev lastik fabrikasında üretim durdu

Türkiye'nin dev lastik fabrikasında üretim durdu

Denizli'de 6 ilçede yangın! Alevlerin yuttuğu koyun sürüsünün görüntüsü yürek dağladı

Denizli'de 6 ilçede yangın! Alevlerin yuttuğu koyun sürüsünün görüntüsü yürek dağladı

Yazar Eylem Tok ve oğlu ABD'de tutuklandı! Duruşma tarihi de belli

Yazar Eylem Tok ve oğlu ABD'de tutuklandı! Duruşma tarihi de belli

Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti

Gamze Özçelik ve Reshad Strik çifti balayı yerine Tanzanya'ya yardım götürmeye gitti

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title