Haberler

Rüyada beyaz gül görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz gül dikmek, koparmak, toplamak, koklamak ne demek?

Güncelleme:

Rüyada beyaz gül görmek, gelecekte gerçekleşecek iyi gelişmelerle ilişkili olumlu bir semboldür. Rüyasında beyaz gül vatandaşlar araştırmalarını sürdürüyor. Peki, Rüyada beyaz gül görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz gül dikmek, koparmak, toplamak, koklamak ne demek?

Rüyada bembeyaz gülü hediye aldığını gören kişinin hayatında şaşılası bir sürprizin olacağı ve mutlu ve beklenmeyen bir olayın gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyasında hediye gülü alan kişi refaha kavuşacak ve iş yaşamında çok daha başarılı adımlar atacak demektir. Peki, Rüyada beyaz gül görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz gül dikmek, koparmak, toplamak, koklamak ne demek? İşte detaylar haberimizde...

RÜYADA BEYAZ GÜL GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyada beyaz gül görmek, rüya sahibinin aile içerisinde yaşadığı manevi ve maddi problemlerin çözülmesine, aile içerisinde yaşanan küslüklerin sona ermesine, sulh ortamının sağlanmasına ve mutlu aile bağlarının kurulmasına delalet eder. Rüyada beyaz güllerden oluşan bir çiçek demeti görmek ise rüya sahibinin kısa zamanda kendisini ve ailesini etkileyecek olumlu bir hal içine gireceği ve kırgınlıkların biteceği anlamlarına gelmektedir.

RÜYADASAKSIDA SOLMUŞ BEYAZ GÜL GÖRMEK

Rüyada saksıda solmuş beyaz gül görmek, rüya sahibinin vazgeçtiği veya reddettiği bazı fırsatların arkasından yeniden şansının açılacağı ve solan umutlarının tekrar yeşereceğine işaret sayılır. Bazı rüya yorumcuları ise rüyayı gören kişinin aşk hayatında güven problemleri yaşayacağı bu sebeple üzüleceği, ilişkisini yeniden gözden geçirmesi gerektiği şeklinde yorumlar yapmaktadır. Rüyada saksıdaki çiçeğin solması, eline geçen fırsatları gereği gibi değerlendiremediği için can sıkıcı olaylar ile karşılaşarak üzüleceği şeklinde ifade edilir.

RÜYADA BEYAZ GÜL DİKMEK

Rüyada beyaz gül dikmek, rüya sahibinin dualarının kısa zamanda kabul olarak hak ettiği saygınlık ve başarıya kavuşacağına yorulur. Bir diğer tabire göre rüyayı gören kişinin, geçmişte harcadığı emek ve çaba boşa gitmeyecek ve çalışmalarının meyvelerini vermeye başlayacaktır.

RÜYADA BEYAZ GÜLALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada beyaz gül aldığını görmek, bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkması manasını taşımaktadır. Bir diğer yoruma göre rüya sahibinin yakın çevresinden, ailesinden ve akrabalarından birisi ile yaşanacak bir yanlış anlaşılma sonrasında tatsızlıklar yaşanmasına delalet eder. Bu tatsızlık kısa süreli olup dargınlıklar daha sonra sona erecektir.

RÜYADA BEYAZ GÜL KOPARMAK

Rüyada beyaz gül koparmak, rüya sahibinin sakinliğini koruyamayarak öfkesine ve sabırsızlığına yenik düşerek fevri davranışlarda bulunacağı şeklinde tabir edilmektedir. Rüyayı gören kişinin, kendisi için hayırlı olmasını beklediği hususlarda çeşitli talihsizlikler ve olumsuzluklar yaşayacağı yönünde de açıklanmaktadır.

RÜYADA BEYAZ GÜL TOPLAMAK

Rüyada beyaz gül toplamak, rüya sahibinin yapacağı yatırımlara işaret etmektedir. Maddi anlamda yapılacak yatırımlara genel olarak yorulan bir rüyadır. Baz yorumcular, bu rüyanın gayrimenkul yatırımlarına alamet olduğunu belirtmektedir. Ayrıca bu yatırımların; rüya sahibine bereket, bolluk ve zenginlik getireceğine rivayet eden bir rüyadır. Rüya sahibi önemli ve başarılı çalışmalarda bulunacaktır.

RÜYADA BEYAZ GÜL KOKLAMAK

Rüyada beyaz gül koklamak, beyaz gül görmek kadar merak edilen tabirlerden biridir. Rüyada beyaz gül koklamak, rüyayı gören kişinin hayırlı bir kısmet ile tanışacağı ve bu kısmet ile ciddi bir birlikteliğe adım atarak evleneceği şeklinde rivayet edilir. Bir başka rüya tabirine göre ise rüyayı gören kişinin sevdiği dostları sayesinde çektiği maddi sıkıntılardan kurtulacağı, iş yaşantısında başarılı projelere imza atarak mevki ve makam sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Gündem Yaşam Haberler

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title