Sneijder "İyiyim, Oynamak İstiyorum" Dedi, Tudor Kabul Etmedi

Sakatlığı nedeniyle maç kaçıran ve henüz tam olarak iyileşmeyen Sneijder, Tudor'a "Kendimi iyi hissediyorum, oynayabilirim." dedi, Hırvat hoca bu isteği geri çevirdi.

Sneijder

Sakatlığı nedeniyle son maçta Galatasaray'ı yalnız bırakan Wesley Sneijder, yapılan eleştirilerin ardından, teknik direktör Igor Tudor ile görüşerek, "Kendimi iyi hissediyorum" diyerek oynamak istedi. Ancak Hırvat çalıştırıcı bu dileğe mesafeli yaklaştı.

"SENİ TRABZON'A SAKLIYORUM"

Milliyet'in haberine göre, adale sakatlığı geçen ve takımla çalışmalara başlayan yıldız futbolcuyla konuşan Tudor, "Sana Trabzon'da ihtiyacım olacak. Sakatlıktan yeni çıktın ve bu maçta riske etmek istemiyorum. Ancak maçın durumuna göre 30 dakika oynamana sıcak bakıyorum" yanıtını verdiği belirtildi.

SNEİJDER YERİNE JOSUE

Wesley Sneijder'in, Gençlerbirliği maçının kadrosunda olacağı ama karşılaşmanın gidişatına göre sahaya sürülebileceği belirtildi. Tudor'un geçen hafta olduğu gibi Josue ile maça başlama düşüncesinde olduğu bildirildi. Tudor önceki günkü antrenmanda topuğunda ağrı hisseden ve çalışmaya devam edemeyen Chedjou'nun oynamasını istedi. Kamerunlu stoper dünkü antrenmanda yer alarak hazır bir görüntü çizdi.