Sivasspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Manavgat'ta Sürdürüyor

Sivasspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Manavgat'ta Günde Çift Antrenmanla Sürdürüyor.

Sivasspor, İkinci Yarı Hazırlıklarını Manavgat'ta Sürdürüyor

Sivasspor, ikinci yarı hazırlıklarını Manavgat'ta günde çift antrenmanla sürdürüyor.

Silence Park Otel'de hazırlıklarını sürdüren Sivasspor, Teknik Direktör Bülent Uygun nezaretinde yoğun bir tempoda hazırlıklarına devam ediyor. Sivasspor, sabah saatlerinde Sorgun Ormanı'nda kros, akşam da otelin sahasında teknik ve taktik ağırlıklı çalışmalar yapıyor. Sivasspor'un anlaşmaya vardığı gurbetçi futbolcu Hilmi Mıhçı da takımla birlikte çalışmalara katıldı. Birçok takımın ara transferde renklerine bağlamak istediği Servet ve Anderson'un transferindeki belirsizlik, Teknik Direktör Bülent Uygun'u düşündürüyor. Çalışmalarda düşünceli olduğu gözlenen milli futbolcu Servet Çetin'in de antrenman sonunda Teknik Direktör Bülent Uygun ile özel bir görüşme yapması dikkat çekti.

Teknik Direktör Bülent Uygun, antrenman sonrası yaptığı açıklamada, Manavgat'ta güzel bir çalışma ortamı olduğunu ve kampın çok iyi geçtiğini söyleyerek, futbolcuların çalışmalarından memnun olduğunu söyledi. Transfer çalışmalarının Servet Çetin ve Anderson'un durumlarına göre şekilleneceğini belirten Uygun, "Güçlü bir kadroya sahibiz. Servet ve Anderson'un durumları şu anda belli değil, bu futbolcuların durumları 2-3 gün içerisinde belli olmazsa hiçbir yere göndermem. Çünkü onların yerine alternatif bulmakta sıkıntı çekerim" diye konuştu.

Ligi 45 puanla tamamlamayı hedeflediklerini belirten Uygun, "Ligi 45 puanla tamamlamayı hedefliyoruz. İkinci yarıda sergileyeceğimiz performansla bu hedefimize ulaşacağız. Her maçımızda iyi bir futbol sergileyerek rakip tarafından da takdirle karşılanan bir takım olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı. Uygun, Manavgat kampının 19 Ocak'ta sona ereceğini sözlerine ekledi.

(AK-İY-OK-S)

Kaynak: İHA