Sir Elton Jonh Ankara'ya Ayak Basıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Sir Elton Jonh Ankara'ya Ayak Basıyor

ANKA - Haberler | Magazin
Sir Elton Jonh Ankara'ya Ayak Basıyor

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'de 2 konser verecek

Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'de 2 konser verecek Dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı ve besteci Elton John, dünya turnesi kapsamında Türkiye'de 2 konser verecek. Elton John, İstanbul'un ardından, ilk kez Ankara'ya gelerek, 6 Temmuz'da Başkentlilerle buluşacak.

Müziğe katkıları ve AIDS başta olmak üzere birçok yardım projelerinde gösterdiği çabalar nedeniyle 1998 yılında Kraliçe Elizabeth'ten "Sir" unvanı alan John, İstanbul ve Ankara'da vereceği konserlerle hayranlarıyla bir araya gelecek. John Ankara'da ilk kez sahneye çıkmış olacak.

Dünya turnesi kapsamında Türkiye'ye gelecek sanatçı, 5 Temmuz'da İstanbul'da, 6 Temmuz'da ise Başkent Ankara'da konser verecek. Elton John, 6 Temmuz Çarşamba günü Ankara'da vereceği konserle hayranlarına muhteşem bir gece yaşatacak. Ankara Arena'da düzenlenecek konser, Başkent'in bugüne kadar gerçekleşen en önemli etkinliklerinden biri olarak tarihte yerini alacak. Ankara Arena'daki konseri mekan kapasitesi nedeniyle 8 bin 500 kişi izleyebilecek.

- Ankara

ANKA - Magazin Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500