Silvan Barajı Haberleri

Silvan Barajı haber, Silvan Barajı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Silvan Barajı - 10.03.2021
Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, "Tarımsal Değerlendirme Toplantısı"na başkanlık etti
Kamu kurum ve kuruluşlarının tarımsal alandaki yatırımlarının yanı sıra DSİ'nin sulama konusunda çok ciddi yatırımları olduğunu ifade eden Karaloğlu, "Belki şu anda Türkiye'deki en büyük sulama projeleri Diyarbakır'da uygulanıyor Silvan Barajı dolayısıyla" dedi.
Silvan Barajı - 01.02.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (1)
Erdoğan, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu'nun yönetim kurulu üyeleriyle 22 Ocak'ta bir araya gelerek hem geçen yılın değerlendirmesini yaptıklarını hem de yeni yılda yapılabilecekleri konuştuklarını kaydederek şöyle devam etti: "23 Ocak'ta önce İstanbul Fırkateyni Denize İniş ve Pakistan Milgem Korvet Projesi üçüncü gemi ilk kaynak törenine katıldık. Bu törende Türk savunma sanayisinin denizcilik sektöründe ulaştığı seviyeyi bir kez daha görme imkanı bulduk. Ardından Diyarbakır-Silvan Barajı gövde dolgusu, Başlar Barajı, Ergani Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisleri'nin açılış törenine canlı bağlantı ile iştirak ettik.
Silvan Barajı - 27.01.2021
Son dakika politika: Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
23 Ocak Cumartesi günü İstanbul Fırkateyni denize iniş ve Pakistan MİLGEM Korvet Projesi 3'üncü gemi ilk kaynak töreninde, denizcilik için bir dönüm noktası olan bu iki büyük projenin heyecanına ortak olduklarını belirten Erdoğan, aynı gün canlı bağlantıyla Diyarbakır Silvan Barajı gövde dolgusu, Başlar Barajı, Ergani Barajı ve Ergani İçmesuyu Arıtma Tesislerinin açılış törenlerini gerçekleştirdiklerini söyledi.
Silvan Barajı - 26.01.2021
Diyarbakır'ın "çılgın projesi"ndeki ilerleme üreticiyi sevindirdi
Diyarbakır'da tarımsal sulamaya ve enerji üretimine büyük katkı sunacak proje kapsamında yapımı süren Silvan Barajı'nın gövde dolgusunun tamamlanması çiftçileri umutlandırdı.
Silvan Barajı - 25.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Geçtiğimiz hafta neler yaptık?" paylaşımı Açıklaması
Paylaşımda, "Milli Fırkateyn İstanbul F515 denize indirildi, Ergani ve Başlar barajları ile Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi hizmete alındı, Silvan Barajı'nın dolgu çalışması tamamlandı, OECD İstanbul merkezi açıldı, Kültür ve Turizm Bakanlığı 2019-2020 Özel Ödülleri Töreni düzenlendi" bilgileri de paylaşıldı.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika haber! Erdoğan: Türkiye'yi 2023 hedeflerine kavuşturmayı namus borcu olarak görüyoruz
?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır'ın Silvan Barajı gövde dolgu çalışması tamamlanması merasimi ve Ergani Barajı, Başlar Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi Açılış Töreni'ne video konferans yöntemiyle katıldı.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika haber! Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki baraj açılışları ve dolgu tamamlama törenine canlı bağlandı: (2)
Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nden, Diyarbakır-Silvan Barajı Gövde Dolgu Çalışması Tamamlanması Merasimi ile Ergani Barajı, Başlar Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi Açılış Töreni'ne canlı bağlantı ile katıldı.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika politika: Bakan Pakdemirli, Diyarbakır'daki baraj açılışları ve dolgu tamamlama töreninde konuştu Açıklaması
Bakan Pakdemirli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla iştirak ettiği Diyarbakır-Silvan Barajı Gövde Dolgu Çalışması Tamamlanması Merasimi ile Ergani Barajı, Başlar Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi Açılış Töreni'nde son 18 yılda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın liderliğinde 81 ilin tamamını memba kalitesinde suya kavuşturduklarını, bereketli Anadolu topraklarını da modern sulama sistemleriyle buluşturduklarını söyledi.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır'daki baraj açılışları ve dolgu tamamlama törenine canlı bağlandı: (1)
Son dakika haberleri... Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yüksek katma değerli ve belirli bir gerçekleşme seviyesine ulaşmış projeleri hızla tamamlayarak ellerindeki kaynağı en verimli şekilde kullanmakta kararlı olduklarını belirterek, "Bu kapsamda Silvan Barajı'nı önümüzdeki yılın sonuna kadar tamamlamayı...
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silvan projesi, kaya dolgusunun tamamlanmasıyla dörtte üçü biten Silvan Barajı'yla birlikte 8 ayrı barajı ve 23 sulama...
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silvan projesi, kaya dolgusunun tamamlanmasıyla dörtte üçü biten Silvan Barajı'yla birlikte 8 ayrı barajı ve 23 sulama tesisini bünyesinde barındıran, 2 milyon 360 bin dekar alanı sulayacak dev bir projedir.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silvan Barajı'nı önümüzdeki yılın sonuna kadar tamamlamayı ve su tutmaya başlamayı planlıyoruz."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Silvan Barajı'nı önümüzdeki yılın sonuna kadar tamamlamayı ve su tutmaya başlamayı planlıyoruz.
Silvan Barajı - 23.01.2021
Son dakika haber! GÜNDEM / 23 Ocak 2021
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vahdettin Köşkü'nden, Diyarbakır-Silvan Barajı Gövde Dolgu Çalışması Tamamlanması Merasimi ile Ergani Barajı, Başlar Barajı ve Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi Açılış Töreni'ne canlı bağlantı ile iştirak edecek.
Silvan Barajı - 22.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 23 Ocak 2021
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Silvan Barajı'nın gövde dolgusunun tamamlanması, Başlar ve Ergani barajları ile Ergani İçme Suyu Arıtma Tesisi'nin açılışı dolayısıyla düzenlenen törene katılacak.
Silvan Barajı - 22.01.2021
Silvan Barajının gövde dolgusu tamamlandı
Silvan Barajının gövde dolgusu tamamlandıDİYARBAKIR'da inşa edilen Silvan Barajı'nın gövde dolgusu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın video konferans yöntemiyle katılacağı törenle yarın tamamlanacak.
Silvan Barajı - 21.01.2021
GÜNDEM ÖZETİ / 22 Ocak 2021
(Gaziantep/09.30-16.00) 3- Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Silvan Barajı'nda inceleme yapacak, Diyarbakır Besi OSB'yi ziyaret edecek, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu hibe desteğiyle kurulan Beymir Et Entegre Tesislerinin açılışını yapacak ve sektörle ilgili kuruluş başkanlarıyla bir araya gelecek.
Silvan Barajı - 06.10.2016
Gap'ta 10 Milyon 580 Bin Dekar Arazi Sulamaya Açılacak
Bakan Eroğlu, sulamaya açılacak alanlara ilişkin şunları kaydetti: "2017 yılında 1 milyon 650 bin, 2018 yılında 1 milyon 680 bin, 2019 yılında ise 1 milyon 800 bin dekar arazi suya kavuşturmayı ve toplamda 10 milyon 580 bin dekar araziyi sulamaya açmayı hedefliyoruz. GAP'ın iki dev depolama tesisi olan Ilısu Barajı'nda yüzde 88, Silvan Barajı'nda yüzde 62 fiziki gerçekleşme sağladık.
Silvan Barajı - 08.09.2016
Yatırım ve Kalkınma Hamlesine" Akademisyenlerden Destek
Şeyhanlıoğlu, terör örgütü PKK'nın bölgedeki yatırımları engellemek için yıllardır hain saldırılar gerçekleştirdiğini, bunun da örgütün küresel bir terör örgütü olduğunun göstergesi olduğunu aktararak, Silvan Barajı'nın yapımının engellenmesi için de her türlü şiddete başvurulduğunu hatırlattı.
Silvan Barajı - 30.08.2016
Evinden Her Çıktığında PKK'nın Katlettiği Oğlunu Hatırlıyor
Silvan Barajı inşaatı yolu olarak da kullanılan Bağlar Mahallesi Büyük Çeşme Caddesi'nde, geçen yıl 30 Ağustos'ta sebze almak için evden çıktığı sırada teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu yaşamını yitiren 13 yaşındaki Sımpil'in annesinin acısı ilk günkü gibi taze.
Silvan Barajı - 12.08.2016
Çelik, Terör Örgütü PKK'nın Saldırısında Yaralanan Askeri Ziyaret Etti
Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde yapımı devam eden Silvan Barajı şantiyesine saldıran PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada yaralanan Uzman Çavuş Uğur Çiftçi tedavi sonrası babaevine getirildi.
Silvan Barajı - 26.07.2016
PKK'dan Roketatarlı Saldırı: 1 Şehit
Olay, bugün sabah saatlerinde yapımı devam eden ve ilçe ile aynı adı taşıyan Silvan Barajı'nda meydana geldi.
Silvan Barajı - 26.07.2016
PKK'dan Roketatarlı Saldırı: 1 Şehit
Olay, bugün sabah saatlerinde yapımı devam eden ve ilçe ile aynı adı taşıyan Silvan Barajı'nda meydana geldi.
Silvan Barajı - 26.07.2016
Flaş
Dha YURT: Diyarbakır' ın Silvan ilçesindeki yapımı devam eden Silvan barajına PKK 'lıların düzenlediği silahlı saldırıda 1 asker şehit oldu, 1 asker yaralandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Silvan Barajı Haberleri | Silvan Barajı Haber - Haberler - Silvan Barajı haberleri, son dakika silvan barajı haber ve gelişmeleri burada. DİYARBAKIR - Kadınlar, Diyarbakır'ın çılgın projesi olarak anılan Silvan Barajı alanını gezdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:15:23. #1.16#

title