Sibel Özdemir Haberleri

Sibel Özdemir haber, Sibel Özdemir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sibel Özdemir - 06.11.2021
KADES üzerinden yapılan 227 bin 936 ihbarın tamamına müdahale edildi
İçişleri Bakanlığının sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Şube Müdürü Sibel Özdemir'in KADES uygulamasına ve Elektronik Kelepçe İzleme Merkezi'ne ilişkin bilgiler verdiği video yer aldı.
Sibel Özdemir - 07.07.2021
CHP TBMM Grubu, basına kapalı toplandı
CHP Grup Başkanvekili Engin Altay başkanlığında yaklaşık 1 saat süren toplantıda, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir'in TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu ve Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu'nda görev alması nedeniyle ayrıldığı TBMM Katip Üyeliği için seçim yapıldı.
Sibel Özdemir - 30.06.2021
TBMM Genel Kurulu'nda İYİ Parti, HDP ve CHP'nin gündeme ilişkin önerileri kabul edilmedi
Genel Kurulda, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir AB Uyum Komisyonu, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu ve CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hancıoğlu Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu üyeliğine seçildi.
Sibel Özdemir - 21.04.2021
Son dakika haberleri | CHP İstanbul Milletvekili Özdemir, İstanbul Sözleşmesi'nden çekilme kararına tepki gösterdi
Son dakika haberi... TBMM Katip üyesi, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, İstanbul Sözleşmesi'nden çıkma sürecinin resmi olarak başlatılmasının, Türkiye'nin, evrensel temel insan haklarından ve AB üyelik sürecinden tamamen kopması bakımından çok büyük bir gerileme olduğunu savundu.
Sibel Özdemir - 15.04.2021
Ekonomiye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, pandemi şartlarında yiyecek, içecek, turizm, hizmet, yurt, kırtasiye ve servis gibi birçok sektörün çok acil ihtiyaçlar haline geldiğini belirtti.
Sibel Özdemir - 30.03.2021
CHP heyeti, Isparta'da esnaf, çiftçi ile ticaret odaları ve STK temsilcileriyle görüşecek
Ahmet Akın başkanlığındaki heyet şu isimlerden oluşuyor: "Müzeyyen Şevkin (Adana Milletvekili), Burcu Köksal (Afyonkarahisar Milletvekili), Gamze Taşcıer (Ankara Milletvekili), Servet Ünsal (Ankara Milletvekili), Aydın Özer (Antalya Milletvekili), Süleyman Bülbül (Aydın Milletvekili), Aysu Bankoğlu (Bartın Milletvekili), Mehmet Göker (Burdur Milletvekili), Erkan Aydın (Bursa Milletvekili), Özgür Ceylan (Çanakkale Milletvekili), Bayram Yılmazkaya (Gaziantep Milletvekili), Mahmut Tanal (İstanbul Milletvekili), Sibel Özdemir (İstanbul Milletvekili), Bedri Serter (İzmir Milletvekili), Kamil Okyay Sındır (İzmir Milletvekili), Mahir Polat (İzmir Milletvekili), Sevda Erdan Kılıç (İzmir Milletvekili), Alpay Antmen (Mersin Milletvekili), Suat Özcan (Muğla Milletvekili) Baha Ünlü (Osmaniye Milletvekili) ve Özkan Yalım (Uşak Milletvekili).
Sibel Özdemir - 18.02.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, AK Parti iktidarında düşünce ve ifade özgürlüğü başta olmak üzere eğitimin kalitesinin düştüğünü, beyin göçünün lise seviyesine kadar düştüğünü ve yurt dışına göç eden vatandaşların sayısında büyük artış yaşandığını öne sürdü.
Sibel Özdemir - 10.02.2021
CHP'li Kaya, "rektör atamalarında" CHP'nin kanun teklifinin devreye sokulmasını istedi
CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir'in rektör atamalarının nasıl yapılacağına dair bir kanun teklifi sunduğunu belirterek, bu çözüm yolunun devreye sokulmasını istedi.
Sibel Özdemir - 28.01.2021
CHP'li Kaya, liyakatsiz rektör atamalarının üniversitelerin başarılarının düşmesine neden olduğunu söyledi
Kaya, partisinin İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ile Meclis'te düzenlediği basın toplantısında, üniversite özerkliğinin göstergelerinden birisinin de rektörlerin seçimle gelmesi olduğunu söyledi.
Sibel Özdemir - 20.12.2020
TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti Kuzey Makedonya'yı ziyaret edecek
Meclis Başkanı Şentop'a, Makedonya ziyaretinde Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Nadir Alpaslan, AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, TBMM Türkiye-Kuzey Makedonya Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Ahmet Kılıç, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, MHP İzmir Milletvekili Hasan Kalyoncu ile İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk eşlik edecek.
Sibel Özdemir - 14.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda Tarım ve Orman, Gençlik ve Spor ile Dışişleri bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, demokratikleşme ve yapısal reform sürecinin kalıcı kılınamadığını dile getirerek, Kıbrıs, mülteci sorunu, vize muafiyeti, Gümrük Birliği anlaşması ve Doğu Akdeniz'de sorunlar yaşandığını ifade etti.
Sibel Özdemir - 24.11.2020
2021 Yılı Bütçesi Plan ve Bütçe Komisyonunda
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Türkiye'nin AB'ye haklı tezlerini anlatamadığını söyledi.
Sibel Özdemir - 09.07.2020
TBMM kararları Resmi Gazete'de
Katip üyeliklere ise AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ile İYİ Parti Edirne Milletvekili Enez Kaplan'ın seçildiği bilgisine yer verildi.
Sibel Özdemir - 07.07.2020
Mustafa Şentop yeniden TBMM Başkanı seçildi
Katip üyeliklere ise AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, AK Parti İstanbul Milletvekili Emine Sare Aydın, AK Parti İstanbul Milletvekili Rümeysa Kadak, AK Parti Kütahya Milletvekili İshak Gazel, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ile İYİ Parti Edirne Milletvekili Enes Kaplan seçildi.
Sibel Özdemir - 18.06.2020
CHP, TBMM Başkanvekilliğine Kocaeli Milletvekili Haydar Akar'ı aday gösterdi
Özkoç, Burdur Milletvekili Mehmet Göker'in idare amirliğine; İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere'nin katip üyeliklere seçildiğini kaydetti.
Sibel Özdemir - 25.02.2020
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, AP Dış İlişkiler heyetini kabul etti
TBMM'deki görüşmede, CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, CHP İstanbul Milletvekilleri Sibel Özdemir ve Özgür Karabat, CHP Balıkesir Milletvekili Fikret Şahin, CHP Kırklareli Milletvekili Turabi Kayan da yer aldı.
Sibel Özdemir - 19.02.2020
Finansal piyasalara ilişkin yenilikler içeren teklif Genel Kurulda
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir de teklifin geneline bakıldığında bankacılık ve finans sektörüne kaynak yaratmak amacını taşıdığını söyledi.
Sibel Özdemir - 29.11.2019
CHP Grup Başkanvekili Altay, Türkiye-AB Karma Parlamento komisyonu Eş başkanı Sergei Lagodinsky ile...
Altay, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Sergei Lagodinsky ve beraberindeki heyet ile CHP Grup Yönetim Salonu'nda görüştü. Altay'a CHP İstanbul milletvekili Sibel Özdemir ve Balıkesir milletvekili Fikret Şahin de eşlik etti.
Sibel Özdemir - 03.09.2019
4. Ulusal Parti İçi Eğitim Koordinatörler Çalıştayı
CHP'den yapılan açıklamaya göre, çalıştaya Örgüt ve Örgütlenmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı, Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden (BİTEM) Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Parti Okulu Eğitmeni olan Milletvekilleri ve Parti Meclisi Üyeleri Sibel Özdemir, Deniz Yavuzyılmaz, Ensar Aytekin, Parti İçi Eğitim Sorumlusu Prof.
Sibel Özdemir - 20.08.2019
CHP'den Tank-Palet için oturma eylemi
Oturma eylemine CHP Genel Başkan Yardımcıları Onursal Adıgüzel, Orhan Sarıbal, Seyit Torun, Fethi Açıkel, İstanbul Milletvekilleri Engin Altay, Mahmut Tanal, Gökan Zeybek, Sibel Özdemir, Yüksel Mansur Kılınç, Emine Gülizar Emecan, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi, Kani Beko, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, Zonguldak Milletvekili Deniz Yavuzyılmaz, Aydın Milletvekili İlhami Özcan Aygun, sivil toplum örgütleri, bazı sendika başkanları ile partililer de katıldı.
Sibel Özdemir - 02.08.2019
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-3
Açıklamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal, Enis Berberoğlu, Sibel Özdemir, Sezgin Tanrıkulu, Özgür Karabat, Yüksel Mahsur Kılıç, Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Sibel Özdemir - 02.08.2019
CHP'li vekillerden Eren Erdem'e destek açıklaması
  Açıklamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal, Enis Berberoğlu, Sibel Özdemir, Sezgin Tanrıkulu, Özgür Karabat, Yüksel Mahsur Kılıç, Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Sibel Özdemir - 02.08.2019
CHP'Lİ VEKİLLERDEN EREN ERDEM'E DESTEK AÇIKLAMASI
Açıklamaya CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu, İzmir Milletvekili Atilla Sertel, Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer, Bursa Milletvekili Nurhayat Altaca Kayışoğlu, İstanbul milletvekilleri Mahmut Tanal, Enis Berberoğlu, Sibel Özdemir, Sezgin Tanrıkulu, Özgür Karabat, Yüksel Mahsur Kılıç, Parti Meclis Üyesi Pınar Uzun, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.
Sibel Özdemir - 09.05.2019
9 Mayıs Avrupa Günü
TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Üyesi, CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, "Türkiye'nin AB üyeliği önündeki siyasi engeller kaldırılmalı, öngörüden uzak ikircikli politikalardan vazgeçilmeli ve tüm aday ülkelere uygulanan kriterleri yerine getirdiği takdirde tam üye olacağına dair güçlü...
Sibel Özdemir - 08.05.2019
TBMM Genel Kurulu'nda, Hdp'nin İstanbul Önergesi Reddedildi
'DEMOKRASİMİZE DARBE İNDİRİLMİŞTİR' CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ise "Siyasi iktidarın baskısıyla YSK'nın vermiş olduğu hukuktan yoksun kararla demokrasimize büyük bir darbe indirilmiştir" derken, CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, sosyal medya üzerinden düşüncelerini ifade eden sanatçıların Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi tarafından fişlendiği ve 'kayıt' adı altında bu listenin paylaşıldığının bilindiğini söyledi.
Sibel Özdemir - 08.05.2019
TBMM Genel Kurulu'nda, Hdp'nin İstanbul Önergesi Reddedildi
'DEMOKRASİMİZE DARBE İNDİRİLMİŞTİR' CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir ise "Siyasi iktidarın baskısıyla YSK'nın vermiş olduğu hukuktan yoksun kararla demokrasimize büyük bir darbe indirilmiştir" derken, CHP Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, sosyal medya üzerinden düşüncelerini ifade eden sanatçıların Cumhurbaşkanlığı Arşiv Daire Başkanı Muhammet Safi tarafından fişlendiği ve 'kayıt' adı altında bu listenin paylaşıldığının bilindiğini söyledi.
Sibel Özdemir - 12.02.2019
Maden Kanunu'nda Değişiklik Teklifi Genel Kurulda
CHP İstanbul Milletvekili Sibel Özdemir, "Maden Kanunu teklifi kriz koşullarında faaliyet gösteren maden işletmecilerine ceza vermeyi öngörmektedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Sibel Özdemir Haberleri | Sibel Özdemir Haber - Haberler - Sibel Özdemir haberleri, son dakika sibel özdemir haber ve gelişmeleri burada. TBMM Başkanı Şentop, Polonya'ya geldi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 03:39:26. #1.15#

title