Sezai Çelik Haberleri

Sezai Çelik haber, Sezai Çelik son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Sezai Çelik - 20.01.2021
Taşköprü'de yangın sonucu bir evde hasar oluştu
Sarpun köyünde Yunus Çelik ve Sezai Çelik'e ait 2 katlı ahşap evde henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı.
Sezai Çelik - 04.09.2020
Üzüm hasadının başladığı İnegöl'de üretici memnun
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl'ün bağcılıkta ilerleme gösterdiğini ve üzüm hasadı yapan üreticinin pazar sorunu yaşamadığını ifade etti.
Sezai Çelik - 03.09.2020
İnegöl'de kızılcık hasadı başladı
Hasat yapan mahalle sakinlerini arazilerinde ziyaret eden İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, burada yaptığı açıklamada, İnegöl'de üretim bakımından çok çeşitliliğin olduğunu söyledi.
Sezai Çelik - 07.08.2020
Bursa'da ziraat odalarında ayçekirdeği çiftçilerine uyarı
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik ve Yenişehir Ziraat Odası Başkanı Sadi Aktaş, ayçekirdeği çiftçilerini, ithal üründe gümrük vergisi indirimini bahane ederek, fiyatları aşağı çeken tüccarlara karşı uyardı.
Sezai Çelik - 26.07.2020
Yaban mersini verim ve fiyatıyla yüz güldürdü
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik de yaban mersininin bağışıklığı güçlendirdiğini, vücut direncini artırdığını belirtti.
Sezai Çelik - 24.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 9
'ULUDAĞ'A KAR YAĞMADI' İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, mevsimsel olarak suların en düşük seviyeye indiği zamanlarda olunduğunu söyledi.
Sezai Çelik - 08.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 1
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl ilçesindeki Kulaca Mahallesi'nde bulunan tarım arazilerine giderek, incelemelerde bulundu.
Sezai Çelik - 07.12.2019
Lahana fiyatı üreticiden tüketiciye gidene kadar 4 kat artıyor
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl ilçesindeki Kulaca Mahallesi'nde bulunan tarım arazilerine giderek, incelemelerde bulundu.
Sezai Çelik - 07.12.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 15
İnegöl Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, İnegöl ilçesindeki Kulaca Mahallesi'nde bulunan tarım arazilerine giderek, incelemelerde bulundu.
Sezai Çelik - 03.12.2019
Çiftçi eğitim seminerleri başladı
Kış aylarını değerlendirmek, çiftçiye devlet gücünün yanlarında olduğunu göstermek, üretilen ürünün verim ve kalitesinin artmasına katkıda bulunmak amacıyla gerçekleştirilen Çiftçi Eğitim Seminerlerinin başlangıç programına Kaymakam Şükrü Görücü, Belediye Başkan Yardımcısı Eşref Yiğit, İlçe Tarım Müdürü İbrahim Ekren, Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, Muhtarlar Derneği Başkanı Sami Çakmak, muhtarlar ve çiftçiler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Sezai Çelik Haberleri | Sezai Çelik Kimdir - Haberler - Sezai Çelik haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Sezai Çelik kimdir, hayatı ve biyografisi. Taşköprü'de yangın sonucu bir evde hasar oluştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.1.2021 06:39:57. #1.14#
title