Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'yı aldattın mı sorusuna ilk kez yanıt verdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'yı aldattın mı sorusuna ilk kez yanıt verdi

Haberler.com - Haberler | Magazin

YouTube üzerinden yayınlanan Magazin Noteri isimli programa konuk olan Şeyma Subaşı, "Acun Ilıcalı'yı aldattın mı?" sorusuna ilk kez cevap vererek "Hayır, aldattığım mı konuşuluyor?" dedi.

Son zamanlarda her yaptığıyla olay olan Şeyma Subaşı, geçtiğimiz günlerde Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı'nın YouTube kanalında yayınlanan Magazin Noteri isimli programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında samimi itiraflarda bulunan Subaşı, bu zamana kadar Acun Ilıcalı'yı hiç aldatmadığını söyledi.

Eski eşi Acun Ilıcalı'nın kendisini masum gördüğü için sevdiğini söyleyen Subaşı, "Benim enerjim Acun'a fazla geldi" dedi. Acun Ilıcalı'nı tek celsede boşandıktan sonra oyuncu Çağatay Ulusoy ile eşini aldattığı iddia edilen Şeyma Subaşı, Ali Eyüboğlu'nun "Şeyma'ya yakışır bir cevap istiyorum, Acun'u aldattın mı?" sorusu üzerine şöyle konuştu: "Yok, hayır tabi ki de. Aldattığım mı konuşuluyor? Öyle bir şey yok, zaten benim her şeyim ortalıktaydı, herkes beni biliyor ve tanıyor. Ama şöyle bir durum var; ben fazla yakın oluyorum, fazla sarılıyorum bu yanlış belki. Bizim Türk örf ve adetlerine göre böyle bir karakter olmamalı. Biz Çağatay Ulusoy'la sarılarak falan dans etmişliğimiz var. Ben herkesle yakınım belki bu yanlış anlaşılıyor olabilir."

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı'yı aldattı mı sorusuna ilk kez yanıt verdi

Şeyma Subaşı'nın yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy ile bir mekanda eğlenirken çekilen görüntüleri ortaya çıkmış ve Acun Ilıcalı ile evliliğin bu sebepten bittiği iddia edilmişti.

Boşanması hakkında da samimi itiraflarda bulunan Subaşı, "Çok yorulmuştuk, 18 yaşımdan beri yaşadığımız olaylardan. Metres etiketine alışmış oldum. Acun'la birbirimize karşı toleransımız kalmadı. Ben para için devam edecek bir karakterde değilim. O da beni istemedi ben de onu istemedim. İkimizde birbirimize gelmeye çalıştık ama olmadı. Ben çok aşıktım ölüyordum onun için" dedi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Ali Eyüboğlu, Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı, Subaşı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (69)
Yusuf:Şu kadını artık haber yapmayın yeter artık ülkece daha ciddi sorunlarımız var onları paylaşın açlık var yoksulluk işsizlik var siz bunu paylaşıyorsunuz. Cevap Yaz 0 2 Yayından Kaldır
FUZ:gözlerini nasılda kaçırıyor, yalan söylediği ordan belli. herkesle sürten biri sürtmenin normal olduğunu sanır tabi. ilk icraatı da DJ'' e gitmek oldu, hazırda beliyormuş. Acunu para kaynağı olarak önceden planlamış zaten, gerisi hikaye. Ama şunu unutma aldatan aldatılır. Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
hero:kadının psikolojik durumu bozulmuşş Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
Tüm 69 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title