Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım

Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım

Snob Magazin - Haberler | Magazin

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile Seda Sayan arasındaki "geçmişi kirli" gerginliği giderek büyüyor. Kavgaya dahil olan Seren Serengil, Erbil'i tecavüzle suçlayan Sayan için "Zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan, peşkeş çekenleri hiç affetmem. Bende bu arsızların tapeleri var. Daha laf ederlerse paylaşırım" diyerek tepki gösterdi.

Mehmet Ali Erbil, dün sosyal medya hesabından Seda Sayan'ı hedef alarak "Geçmişi kirli" ifadelerini kullanarak kavganın fitilini ateşledi. Erbil'e cevap veren Sayan ise "Tuğba ile evli iken hizmetli masum kıza tecavüz ettiğinde sessiz kaldığım için geçmişimin kirli olduğu doğrudur" ifadelerini kullanınca ortalık iyice karıştı. Eski dostlar arasında başlayan gerilime dahil olan Seren Serengil ile zehir zemberek ifadeler kullandı.

"ERBİL'E BİR LAF DAHA EDERLERSE ELİMDEKİ TAPELERİ YAYINLARIM"

Seda Sayan'ın tecavüz iddialarını kesin bir dille yalanlayan Mehmet Ali Erbil'i savunan Seren Serengil, Sayan'ın geçmişiyle ilgili bir takım iddialarda bulundu. Serengil, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Mehmet Ali, seni üzeni üzerim. Hele pavyondan çıkıp, yemediği halt kalmamış, zamanında zengin iş adamlarına kadın ayarlayan peşkeş çekenleri hiç affetmem. Sana attıkları iftirayı onlar ispat edemezler ama bende bu arsızların tapeleri var. Sana bir laf daha ederlerse onları yayınlarım" diye yazdı.

Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı topa tuttu: Bu arsızların tapeleri var

SEREN PAYLAŞIMINI HEMEN SİLDİ

Serengil, bu yazıyı paylaştıktan dört dakika sonra silmesi ise dikkat çekti. 2018 yılında Serengil, kendisine '3 gün zorlama hapis' kararı çıktığı dönemde annesini yayına bağlayan Seda Sayan'la küsmüş, o zaman sert tepki göstermişti.

Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil'i tecavüzle suçlayan Seda Sayan'ı topa tuttu: Daha fazla laf ederse tapeleri yayınlarım

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (2)
SEVGİ TASKİN: hic birimiz masum degiliz , ama bu kadarinada pes diyorum ates olmayan yerden duman cikmaz ,bence seren serengili dinlesinler o bunlarin icini iyi biliyor
PENTAKİLL LOL: Allah mazlumun ahını hiç bir zaman bırakmaz. mutlaka bir yerden çıkarır kimini ölümden dönderir kiminin parasını alır kiminin çocuğundan çıkarır. Rabbim tüm insanlığı onun yolundan yürümeyi nasip etsin.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title