Seren Serengil, canlı yayında kendisine "İkiyüzlü" diyen Arto ile yüzleşti - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Seren Serengil, canlı yayında kendisine "İkiyüzlü" diyen Arto ile yüzleşti

Haberler.com - Haberler | Magazin

Seren Serengil, birlikte program sunduğu Arto'nun kendisine "İkiyüzlü" demesinin ardından küplere bindi. Canlı yayında yüzleşen iki ünlü isim, birbirine sert sözlerle yüklendi.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının sunucuları salı günü yayınlanan bölümde Nihal Candan'ı konuk aldı. Sivri diliyle tanınan Arto ise canlı yayında Candan'a "Sen kimin parasıyla o lüks otelde kalıyorsun" diye sorunca Seren Serengil müdahale ederek sormaması gerektiğini söyledi. Bunun üzerine program sunucuları arasında gerginlik çıktı.

"BENİ KISKANAN PAÇOZLARIN AĞZINA LAF VERİYORSUN"

Dün yayınlanan bölümde ise bu konuyu açan Serengil, Arto'ya dönerek "İş arkadaşlarına çalışırken hakaret ettiğin için belki ondan sana böyle davranıyorumdur. Hayatım boyunca hiç kimse bana ikiyüzlü demedi, hiç öyle biri de olmadım. Karakterim ve duruşum hep baki oldu. Evime çağırdığım ya da konuk aldığım kişi kim olursa olsun benim davranış biçimim ve şeklimin daha fazlası olamaz. Eğer sen bana ikiyüzlü diyorsan bunun altını doldurman gerekiyor. Unutma ki sen de bizim misafirimizdin şimdi buradasın. 25 yıllık arkadaşımsın ve benim böyle bir karakterimin olmadığını biliyorsun. Zaten beni o kadar çekemeyen, kıskanan paçozlar var ki sen onların ağzına laf veriyorsun" ifadelerini kullandı.

Seren Serengil, canlı yayında kendisine 'İkiyüzlü' diyen Arto ile yüzleşti

"BENİM SORU SORMA TARZIM BU"

Serengil'in sözleri üzerine konuşan Arto ise "Benim de tarzım oydu. İstediğimizi sorabiliriz tabi ki. Ben sana ikiyüzlü derken o anlamda söylemedim sen de bunu biliyorsun. Ben orada kimseyi kayırmayalım anlamında söyledim" dedi.

Bir süre bu konu üzerinde konuşan iki ünlü yorumcu, yaşanan gerginliklerin özel hayatlarına taşınmadığını ve bu konunun üzerine aralarında bir küslük olmadığını söyledi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (34)
Ankara:Arto haklıydi. Çok güzel bir soru sordu. Eğer bu soru Gülben Ergen’ e sorulsaydi Seren hanım çok mutlu olurdu. Kusura bakmayın Seren hanım ama, çok taraflı yorumlarınız var. Çifte standart uyguluyorsunuz. Şımarık, bir tarzla konuşan bayanın konuşma tarzını da beğendiğinizi söylediniz ya, söyleyecek lafım kalmadi. Erkekleri kaz gibi yolup atan bu hanımlar ne zamandır revaçta?Ekranlara getirilme sebepleri ne? Cevap Yaz 1 10 Yayından Kaldır
ALAYLI:Ankaralı Ankara'' da ki dayıma selam söyle. Kendisi teşkilattan karakolda bekçi. . 1 1 Yayından Kaldır
DÜRBÜNLÜ:Körler sağırlar birbirini ağırlar. Hangi kanal bu? Milli ve yerli dindar kanal mı?Versene Mehteri. Ey dış mihraklar siz dindar nesli bozmak için bu Arto ile Seren denilen bağyanı çıkardınız?.Bizi kıskananların işi bu. Cevap Yaz 3 6 Yayından Kaldır
Tüm 34 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title