ŞERDİL DARA ODABAŞI HABERLERİ

Şerdil Dara Odabaşı haber, Şerdil Dara Odabaşı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Şerdil Dara Odabaşı

Şerdil Dara Odabaşı

Doğum Yeri Şanlıurfa / Türkiye
Doğum Tarihi 12.11.1973

Şerdil Dara Odabaşı Kimdir ?

12 Kasım 1973'de Şanlıurfa'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara'da tamamladı. 1989 Yerel Seçimleri sırasında Ankara'da SHP Emek Mahalle Temsilciliği'nde yer aldı. Lisan öğrenimini 1992 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde yaptı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Şerdil Dara Odabaşı - 19.09.2021
Kadıköy Yarı Maratonu, 3 bin kişinin katılımıyla düzenlendi
Paralimpik sporcuların da yer aldığı yarışmada katılımcılar doğaya, kadınlara, çocuklara ve hayvanlara yapılan şiddete dur demek için koştu. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı'nın verdiği startla başlayan yarı maratonun 21 kilometre parkurunu kadınlarda Suzan Tunca, erkeklerde ise Getaye Glaw (Etiyopya) kazandı.
Şerdil Dara Odabaşı - 15.09.2021
Kadın Adayları Destekleme Derneği (KA.DER) Kadıköy Belediyesi'ni ziyaret etti
Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ile birlikte belediyenin toplumsal eşitlik odaklı hayata geçen merkezlerini gezen KA.DER Genel Başkanı Nuray Karaoğlu, projelerden etkilendiğini ve bu projelerin Kadıköylü kadınlar için fark yaratacağını ifade etti.
Şerdil Dara Odabaşı - 24.08.2021
Kadıköy, şimdi Rus Filmleri haftasına ev sahipliği yapıyor
İstanbul Rusya Başkonsolosluğu'nun ve Mosfilm'in katkılarıyla, Kadıköy Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlik 1941 – 1945 Büyük Vatanseverlik Savaşı'nın 80. yıl dönümüne adanıyor. Rus Filmleri haftası, CKM'de yapılan açılış töreninde, 1959 yapımı "Bir Asker Destanı" film gösterimiyle perdelerini açtı.Törene, Rusya Federasyonu İstanbul Başkonsolosu Andrey Buravov, Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Zaur Allahverdi, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve Gelibolu Belediye Başkanı Münir Mustafa Özacar katıldı.
Şerdil Dara Odabaşı - 18.08.2021
Kadıköy Marmara Depremi'ni 24 saat süren bir programla andı
Kadıköy'ün gurur kaynağı: BAK Kadıköy Etkinlik kapsamında düzenlenen Kadıköy Depremi Konuşuyor adlı panelin konuşmacıları İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Cenk Yaltırak, İstanbul İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Gökhan Yılmaz, İhtiyaç Haritası Araştırma Uzmanı Emircan Kürküt ve Hayata Destek Derneği Operasyon Koordinatörü Volkan Pirinççi oldu. Konuşmacılar Türkiye'nin ve İstanbul'un depreme karşı hazırlıkları, yapılan çalışmalar, eksiklikler ve deprem sonrasında afet mücadele ekiplerine yardım için nelerin yapılması konuşuldu. Panelin açılış konuşmasını yapan Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı BAK Kadıköy ekibine teşekkür etti ve Kadıköy'ün gurur kaynağı olduklarını söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şerdil Dara Odabaşı Haberleri | Şerdil Dara Odabaşı Kimdir - Haberler - Şerdil Dara Odabaşı haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Şerdil Dara Odabaşı kimdir, hayatı ve biyografisi. Kadıköy'de 29 Ekim Cumhuriyet Meşalesi yakıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 23:38:43. #1.15#

title