Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, Türk vatandaşlığına başvurmadığı için bin pişman
Haberler » Magazin » Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, Türk vatandaşlığına başvurmadığı için bin pişman - Magazin

Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, Türk vatandaşlığına başvurmadığı için bin pişman

Serdar Ortaç'tan sonra ailesinin yanına dönen Chloe Loughnan, Türkiye'de yaşadığı süre içerisinde Türk vatandaşlığına başvurmadığı için pişman.

Şarkıcı 'la olan evliliğini geçtiğimiz günlerde bitiren İrlandalı manken , 5 yıl boyunca kaldığı Türkiye'de vatandaşlık almadığı için bin pişman olduğu öğrenildi.

GELEN REKLAM TEKLİFLERİNİ KABUL EDEMEDİ

Serdar Ortaç'tan boşanmasının ardından gündeminin yakından takip etmeye başladığı Chloe Loughnan'a dizi ve reklam teklifleri yağmaya başladı. Hürriyet'in haberine göre, 26 yaşındaki manken, bu işlerin ise hiçbirini kabul edemedi. Çünkü Chloe, hiç Türk vatandaşı olmadı ve sadece Ortaç'ın şirketinde çalışıyor olarak gözüküyordu.

ÖNÜNDE İKİ SEÇENEĞİ VAR

Boşanmasının ardından kariyerine Türkiye'de devam etmek isteyenChloe Loughnan'ın önünde ise iki seçenek var. Reklam ve dizi tekliflerini kabul edebilmesi için Türkiye'den bir ajansla iş anlaşması yapıp çalışma izni alacak ya da bir Türk'le evlenecek.


Haber Videosu: Serdar Ortaç'tan boşanan Chloe Loughnan, Türk vatandaşlığına başvurmadığı için bin pişman
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.