Sensiz Yaşayamam 8. Bölüm
Haberler » Magazin » Sensiz Yaşayamam 8. Bölüm - Magazin

Sensiz Yaşayamam 8. Bölüm

Bir aşk kaç kere sınanır ? Sevenler hangi sınavlardan geçtikten sonra, aşklarını hak ederler ? Sevmek bazen tek başına yeterli olabilir mi ? Serdar'a büyük bir aşkla bağlanan Nehir, kısa bir süre sonra da tüm hayatını alt üst eden, annesini babasını yok eden bir ailenin oğlu ile evlenmiş bulur kendini. Ve bu gerçekleri öğrendiğinde çok geçtir.

Sensiz Yaşayamam 8. Bölüm

Bir aşk kaç kere sınanır ?

Sevenler hangi sınavlardan geçtikten sonra, aşklarını hak ederler ?

Sevmek bazen tek başına yeterli olabilir mi ?


Serdar'a büyük bir aşkla bağlanan Nehir, kısa bir süre sonra da tüm hayatını alt üst eden, annesini babasını yok eden bir ailenin oğlu ile evlenmiş bulur kendini. Ve bu gerçekleri öğrendiğinde çok geçtir. Aşk çoktan esir almıştır. Hem Nehir'i, hem Serdar'ı. Nehir intikam ateşi ile yanmaya başladığında, aşkı onu bu girdaptan çekip alabilecek midir? İntikam ateşi ile yananlar, acaba bu yangından yara almadan kurtulabilecekler midir?


Sencerler'in veliahtı Doğan ise, karısını yıllardır kendi istediği bir yalana inandırmıştır. Ancak hiçbir yalan sonsuza kadar karanlıkta kalmaz. Ve karanlık yerlere ışık vurduğunda gördüklerimiz, gönül rahatlığı ile bakabileceğimiz şeyler değildir: Şahika, on yılın sonunda, mutlu evliliğinin, bir yalandan ibaret olduğunu öğrenir. Bundan sonra ya bu yalanla yaşayacak, ya da gerçeklerle yüzleşerek, hayatına yeniden başlayacaktır. Hayat Şahika ve Doğan için de bir sınava dönüşmüştür ve evlilikleri bu sınavdan kurtulabilecek midir?

Öte yandan Nehir geldikten sonra, Sencer ailesinin geçmişindeki sırlar da bir bir açığa çıkacak ve tüm üyelerini bir yana savuracaktır.


Oyuncular: Özgür Çevik, Burcu Binici, Emre Kınay, Gülçin Santıroğlu, Civan Canova, Haldun Boysan, Bahar Akça, Mahmut Gökgöz, Fatih Koyunoğlu, Ceyhan Gölçek, Şahika Koldemir, Selma Kutluğ, Gizem Soysaldı, Hanife Şahin, Asu Emre, Burak Dur, Suna Selen, Mustafa Alabora

Kaynak: Izlesene.com

Manşet

Haberler