Selin Ciğerci, "Çocuğum olmuyor" diyen model Larissa Gacemer'e destek oldu

Selin Ciğerci, "Çocuğum olmuyor" diyen model Larissa Gacemer'e destek oldu

Haberler.com - Haberler | Magazin

Fenomen Selin Ciğerci, rahatsızlığından dolayı çocuk sahibi olamayacağını söyleyen Larissa Gacemer'e "Kimin ne dediğini düşünme prenses" diyerek destek oldu.

2011 yılında eski basketbolcu Burak Gacemer ile evlenen model Larissa Gacemer, takipçilerinin "Neden çocuk yapmıyorsun" sorusuna verdiği cevapla gündem oldu. Doğuştan gelen bir hastalığı olduğu için çocuk sahibi olamadığını söyleyen Larissa'ya bir destek de Selin Ciğerci'den geldi.

"YILLAR ÖNCE BURAK'LA DENEDİK AMA OLMUYOR"

Instagram hesabından bir paylaşım yapan Larissa Gacemer, "'Neden çocuk yapmıyorsunuz? Neden çocuk yok?' gibi sorular soruyorsunuz. Bende doğuştan gelen bir hastalık var. Çocuğum olmuyor. Bunu bilerek yıllar önce Burak'la denedik, olmuyor. Burak beni böyle kabul etti. Ben de bu durumu kabul ettim" dedi.

Selin Ciğerci, 'Çocuğum olmuyor' diyen Larissa Gacemer'e destek oldu

"DOĞURMAKLA ANNE OLUNMAZ"

Videosuyla kısa sürede gündem olan Larissa Gacemer'e ünlü isimlerden de destek geldi. Bu destek mesajlarından birisi de cinsiyet değiştirme operasyonu geçirdiği için çocuk sahibi olamayan Selin Ciğerci'ye aitti. Instagram hesabının hikaye kısmından paylaşım yapan Ciğerci, "Seni en iyi anlayabilen asla anne olamayacak bir kadınım. Doğurmakla anne olunmaz biliyorsun. Belki ilerde beraber çocuk evlat ediniriz olmaz mı? Kimin ne dediğini düşünme prenses biz önümüze bakalım" dedi.

Selin Ciğerci, 'Çocuğum olmuyor' diyen Larissa Gacemer'e destek oldu

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK YAĞDI

Larissa Gacamer'in herkesi derinden etkileyen videosuna Aslıhan Güner, Anıl Altan, Pelin Akil, Didem Soydan, Eda Ece, Almeda Abazi, Özlem Yıldız, Zeynep Mahsur, İlayda Erkök ve Özge Ulusoy gibi birçok ünlü isimden destek yorumu geldi. Larissa Gacamer'in videosu ise yaklaşık 3 milyon kişi tarafından görüntülendi. Hazal Kaya da Gacemer'e Instagram hesabından yaptığı paylaşımla destek oldu.

Larissa Gacemer'e en güzel destek ise eşi Burak Gacemer'den geldi. Gacemer, eşinin videosunun altına "Sen bana yetersin" yorumunu yaptı. Burak Gacemer'in yorumu takipçilerinden de tam not aldı.

Selin Ciğerci, 'Çocuğum olmuyor' diyen model Larissa Gacemer'e destek oldu
Selin Ciğerci, 'Çocuğum olmuyor' diyen model Larissa Gacemer'e destek oldu
Haber Yorumları (20)
MERVE: DOĞURMAKLA ANNE OLUNUYOR. DOĞURMAYAN BİRİ ASLA VE ASLA BİR ANNE GİBİ HİSSEDEMEZ. SANAL ANNEDİR DOĞURMAYAN. BEN ÇOK EVLAT EDİNEN GÖRDÜM GERÇEK BİR ANNE GİBİ HİSSETMİYOR. YA ÇOK AŞIRI SEVGİ VERİYORŞYADA UMURSAMIYOR. ÇÜNKÜ ÇİĞER YANMASI ANCAK DOĞURANA HAS BİR ÖZELLİKTİR. HELE SENİN GİBİ ERKEKTEN DÖNME BİRİ HİÇ ANLAYAMAZ BUNU
LOLİPOPYAN: Ben bu konuda umut doluyum.
AAAAA: İşte haber ve habercilik bu ALLAH ım sen müslümanlara yardım et
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title