SELAHATTİN ŞAHİN HABERLERİ

Selahattin Şahin haber, Selahattin Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Selahattin Şahin

Selahattin Şahin

Doğum Yeri Tokat / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1965

Selahattin Şahin Kimdir ?

1965 yılında Tokat Erbaa'da doğdu. İlk okulu Tokat'ta, orta okulu Ankara'da, liseyi İzmir'de okudu. 1994-97 arasında tarihi Kırkpınar Ağası olan ve ticaretle uğraşan amcası Hüseyin Şahin'in yanında yetişen Selahattin Şahin henüz küçük yaşlarda iken yakın çevresi tarafından ticarete olan yatkınlığı ile tanındı.
Biyografinin devamı için tıklayın
Selahattin Şahin - 14.10.2021
Gaziemir Belediyesi'ne 2022 yılı için 285 milyonluk bütçe!
Meclis Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Gaziemir Belediye Meclisi'nin ekim ayı üçüncü toplantısında 2022 yılı gelir gider bütçesi ve 2022 Yılı Performans Programı görüşüldü. Gaziemir Belediyesi'nin 2022 Yılı Performans Programı'nda, 75 performans hedefi ile 76 proje ve faaliyet yer aldı. Performans programında yer alan hedeflerin hayata geçirilmesi için ihtiyaç duyulan bütçe ise 285 milyon lira olarak belirlendi. Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, Performans Programı ve bütçe ile ilgili görüşlerini belirtmek isteyen meclis üyelerine söz verdi. CHP Grubu'nun görüşlerini Grup Başkanvekili Ünal Işık ve İlhan Özköse; AKP Grubu'nun görüşlerini Grup Başkanvekili Uğur İnan Atmaca ile Ali Gönen; MHP Grubu'nun görüşlerini ise Selahattin Şahin açıkladı.
Selahattin Şahin - 10.05.2021
MHP Gaziemir İlçe Başkanlığından kan bağışı kampanyasına destek
İlçe Başkanı Köksal Koç, MHP Gaziemir Meclis üyeleri Selahattin Şahin ve Aydın Kemahlı, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Özgür Kaplan ile Türk Kızılaya kan bağışında bulundu.
Selahattin Şahin - 21.01.2021
İzmir Seyyar Satıcılar Derneği Başkanı Laçin'den AK Parti'li Sürekli'ye ziyaret
AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, sokak satıcıları için mutlaka belediyeler bünyesinde bir daire başkanlığı kurulması gerektiğini belirterek, MHP'nin Büyükşehir Grup Başkanvekili Selahattin Şahin'in Büyükşehir Belediye Meclisine sunduğu önergeyi AK Parti grubunun da desteklediğini ifade etti.
Selahattin Şahin - 25.11.2020
ESHOT'un 2021 bütçesi oy çokluğu ile kabul edildi
MHP Grup Başkanvekili Selahattin Şahin de ESHOT'un kent için çok önemli bir kuruluş olduğunu belirterek, "Kovid-19 nedeniyle kentte suyun metreküp fiyatına yapılan zammın geri alınmasını istiyoruz.
Selahattin Şahin - 08.09.2020
Erzurum'da 15 bin kırmızı benekli alabalık yavrusu gölete bırakıldı
Kırmızı benekli balıklar, Olur Kaymakamı İlker Eker, Olur Belediye Başkan Vekili Gürsel Akpınar, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Yaşar Mesut Bakır, İlçe Jandarma Komutanı Selahattin Şahin, İlçe Emniyet Amiri Durmuş Candan, Erzurum Milli Parklar Şube Müdürü İsmail Demirci, Trabzon Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü personelleri ve siyasi parti temsilcilerinin katımıyla Ürünlü Göleti'ne bırakıldı.
Selahattin Şahin - 14.08.2020
İzmir ulaşımında "aktarma ücretleri" değişti
İzmir'de geçen meclis toplantısında suya da yüzde 11,56 oranında zam yapıldığını hatırlatan Hızal, şunları kaydetti: "Kent artık ilklerin şehri değil zamların şehri olarak anılmaya başlandı. Bugün ulaşım zammını şirinleştirmek için 'Aslında biz zam yapmıyoruz, fiyat düzenlemesi yapıyoruz' diyorlar. '3,56 lirayı 3,46 liraya düşürüyoruz. Birinci ve ikinci aktarmalarda 50'şer kuruş alıyoruz' diyerek 50 kuruşu küçümsüyorlar. İzmirlilere yanlış bilgiler veriyorlar. Bugün yapılan zam, 90 dakikanın ortadan kalkması ile birlikte, ilk aktarma için yüzde 13, ikinci aktarma için yüzde 25 olacak. 'Martın sonu bahar' dediler, 'her şey çok güzel olacak' dediler, 'aşkla İzmir' dediler ve daha da önemlisi 'arka sıradakilere önem vereceğiz' dediler. Bahar henüz gelmedi, İzmir'e olan aşklarının da bittiğini çoktan görüyoruz. Çok daha kötüsü olan o 'arka sıradaki oturan' diye tabir ettiklerini, her geçen gün arkalara itiyorlar." MHP İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi Grup Başkan Vekili Selahattin Şahin de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle insanların zor günler yaşadığını, kentte suya ve ulaşıma yapılan zamların yılbaşından itibaren yapılmasının daha iyi olacağını ifade etti.
Selahattin Şahin - 13.07.2020
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi 4 ay sonra Kültürpark'ta toplandı
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkan Vekili Selahattin Şahin, yeşil alan düzenlemesi sırasında kaldırılan ve daha sonra yerine konulmayan Konak ilçesindeki Çaka Bey büstünün, yeniden yerine konulmasını istedi.
Selahattin Şahin - 19.10.2019
Gaziemir'in 5 yıllık yol haritası hazır
Başkan Halil Arda, "Gaziemir'imizin, ülkemizin dinamiklerini iyi analiz ederek vizyonumuzu yansıtan bir stratejik plan hazırladık" dedi Belediye Başkanı Halil Arda yönetiminde toplanan belediye meclisinde, Gaziemir Belediyesi'nin 2020-2024 dönemini kapsayan stratejik planı ve 2020 yılı performans programı ve gelir-gider bütçesi görüşüldü. Strateji Geliştirme Müdür Vekili İrfan Yapar, ilk önce belediyenin 2020-2024 Stratejik Planı, daha sonra da 2020 yılı performans programı hakkında meclise bilgi verdi. Sunumun ardından Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, önce siyasi partilere ardından kişisel söz isteyen meclis üyelerine söz verdi.CHP Grubu'nun görüşlerini Grup Başkanvekili Ünal Işık, Bengü Sayköse ve İlhan Özköse; AKP Grubu'nun görüşlerini Grup Başkanvekili Uğur İnan Atmaca ile Ali Gönen; MHP Grubu'nun görüşlerini ise Selahattin Şahin açıkladı.
Selahattin Şahin - 14.10.2019
İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi'nden harekata destek açıklaması
MHP Grup Başkanvekili Selahattin Şahin ise Kuzey Suriye'de ve Orta Doğu'da belki de Cumhuriyet tarihinin en önemli operasyonu sürdürüldüğünü dile getirdi.
Selahattin Şahin - 03.03.2019
Kayıp Gençten 18 Gündür Haber Yok
KİMSE GELİP DELİLLERİ ALMADI 18 gündür kendisinden haber alınamayan Murat'ın eniştesi Selahattin Şahin ise "Bizim üzüldüğümüz konu şu; Bu çocuk intihar etse de kaybolsa da illa ki bir polis gelip evdeki delillerin alınması, bilgisayarının incelenmesi, telefonunun incelenmesi gerekir.
Selahattin Şahin - 03.03.2019
19 Yaşındaki Liseliden 18 Gündür Haber Alınamıyor
Alınan bilgiye göre, Halkalı İMKB Anadolu Lisesi Kimya Bölümü öğrencisi 19 yaşındaki Murat Sinan Kaçar, 13 Şubat'ta staj yaptığı Başakşehir'deki ilaç fabrikasına eniştesi Selahattin Şahin tarafından bırakıldı.
Selahattin Şahin - 02.01.2019
Baraj Suları Çekildi, Mezarlık Ortaya Çıktı
İlçede yaşayan işçi emeklisi Selahattin Şahin, baraj sularının yol kenarına kadar geldiğini söyleyerek, "Sular çekildi, eski mezarlık çıktı ortaya.
Selahattin Şahin - 02.01.2019
Tokat Baraj Suları Çekildi, Mezarlık Ortaya Çıktı
İlçede yaşayan işçi emeklisi Selahattin Şahin barajın sularının yol kenarına kadar geldiğini söyleyerek, Sular çekildi, eski mezarlık çıktı ortaya.
Selahattin Şahin - 21.06.2018
MHP İzmir Milletvekili Adayı Selahattin Şahin Açıklaması
MHP İzmir 1. Bölge milletvekili adayı Selahattin Şahin, seçimlerin ardından cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin bütünüyle işlemeye başlayacağını, Türkiye'nin önünün açılacağını, geleceğinin aydınlanacağını kaydetti.
Selahattin Şahin - 09.06.2018
İzmir Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneği İftarı
İftar yemeğine, AK Parti İzmir milletvekili adayı Temel Yıldırım, MHP İzmir milletvekili adayları Hasan Kalyoncu, Abdülkadir Bektaş ve Selahattin Şahin de katıldı.
Selahattin Şahin - 29.05.2018
MHP İzmir Milletvekili Adayı Şahin'den Esnaf Ziyareti
MHP İzmir Birinci Bölge milletvekili adayı Selahattin Şahin, Buca ilçesinde esnaf ziyaretinde bulundu.
Selahattin Şahin - 25.05.2018
MHP İzmir Milletvekili Adayı Şahin'den Aa'ya Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir 1. Bölge milletvekili adayı Selahattin Şahin, Anadolu Ajansı (AA) İzmir Bölge Müdürlüğü'nü ziyaret etti.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Selahattin Şahin Haberleri | Selahattin Şahin Kimdir - Haberler - Selahattin Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Selahattin Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziemir Belediyesine 2022 yılı için 285 milyonluk bütçe.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 23:52:02. #1.15#

title