Seda Sayan, Hülya Avşar'ın Eski Sevgilisi Ali Güven ile Aşk Yaşıyor

Seda Sayan, Hülya Avşar'ın Eski Sevgilisi Ali Güven ile Aşk Yaşıyor

Murat Karabova'dan ayrıldıktan sonra yeni aşka yelken açan Seda Sayan, herkesi şaşırtmayı başardı. Seda, Hülya Avşar'ın eski sevgilisi Ali Güven ile birlikteymiş.

Adı bir dönem Hülya Avşar, Esin Moralıoğlu gibi isimlerle anılan ve uzun süredir ortalıklarda görünmeyen eski futbol menajeri Ali Güven'in Seda Sayan'la aşk yaşadığı ortaya çıktı.

AVŞAR KIZIYLA AŞK YAŞAMIŞTI

Hülya Avşar'ın, işadamı Ali Güven'le flört etmesine eski eşi Kaya Çilingiroğlu'ndan ilginç bir açıklama gelmişti. Kaya Çilingiroğlu, "Ne diyeyim... Hülya'nın yeni menajeri hayırlı uğurlu olsun" demişti.

ALİ GÜVEN KİMDİR?

Futbolcu menajerliği yapan Ali Güven, Hülya Avşar'la yaşadığı aşk ile ünlendi. Ali Güven'in arkadaşları arasındaki lakabı; "Ambiyans Ali". Arkadaşlarının, girdiği ortamların havasını anında değiştirdiği ve dikkatleri üzerine çektiği için Ali Güven'e bu lakabı taktıkları söyleniyor. İtalya'da evlenen ve 3 sene evli kalan Ali Güven boşandıktan sonra daha sık Türkiye'ye gidip gelmeye başladı. Güven'in bir dönem basketbol oynadığı, Ergin Ataman'ın İtalya'da görev yaptığı dönemde iyi arkadaş olduğu, yine bu dönemde İtalyan futbol kulüpleriyle iyi ilişkiler kurduğu ve futbolcu transferiyle uğraştığı öğrenildi. Güven'in bir dönem Esin Moralıoğlu'yla da birlikte olduğu magazin dünyası tarafından biliniyor.

YORUMLAR (56)

  • BAŞ HARFİ BEN:
    haber yalnış kendinizi bu kadar yormayın Hülyadan yeni bir aşk bombası istiyorum onsuz magazinin tadı yok
  • SEYYAH:
    İnsan insanlığından utanır..!! kadın haklarından örften gelenekten bahseden bir kısım yalaka tarafından ilahlaştırılan böylesi kişilikler birde tv ekranlarında sana bana akıl verirlerya bu nasıl bir şeydir.. Şimdi dogalmı bu ğibi şeyler.. Sanat camiasından bazılarına ğöre amelelere yasak bir kısım sosyeteye serbetmi çünkü hep aynı kişiler
Tüm 56 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.