Sazlıdere Baraj Gölü'nde Kuşların Dansı Kamerada - Haberler
Haberi Paylaş

Sazlıdere Baraj Gölü'nde Kuşların Dansı Kamerada

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

İstanbul Arnavutköy'de bulunan Sazlıdere Baraj Gölü üzerinde farklı türde kuşların rüzgar eşliğinde uçmaya çalıştığı o anlar, görenleri hayran bıraktı.

İstanbul Arnavutköy'de bulunan Sazlıdere Baraj Gölü üzerinde farklı türde kuşların rüzgar eşliğinde uçmaya çalıştığı o anlar, görenleri hayran bıraktı. Kuşların ahenkle görsel şov sunduğu anlar kameralara yansıdı. Arnavutköy'de bulunan Sazlıdere Baraj Gölü günün ilk ışıklarında farklı türdeki kuşlara ev sahipliği yapıyor. Gün ışığıyla göl üzerinde nöbetleşe kanat çırpan kuşlar, daha sonra hep birlikte farklı yönlere uçuşarak rüzgar eşliğinde adeta dans ederek renkli görüntüler oluşturuyor. Gökyüzünde toplu halde devinim yapan göçmen kuşlar, göl üzerinde mola veren leyleklerle birlikte kartpostallık görüntüler oluştururken birbirlerine hiç değmemeleri ise dikkat çekiyor. Gökyüzünde farklı geometrik şekiller çizerek ahenkle dans eden kuşların bu görsel şovu kameralara yansıdı.

(Ufuk Kıvık/İHA)

Sazlıdere Baraj Gölü'nde Kuşların Dansı Kamerada

Sazlıdere Baraj Gölü'nde Kuşların Dansı Kamerada

Sazlıdere Baraj Gölü'nde Kuşların Dansı Kamerada

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title