Savaştan Sonra Filmi

Savaştan Sonra Filmi

Savaştan Sonra filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Savaştan Sonra filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Savaştan Sonra Filmi

Laura McAllan, yabancı ve korkutucu bulduğu Mississippi’de kocasının sahibi olduğu bir çiftlikte çocuklarını yetiştirmeye çalışmaktadır. Ailenin sıkıntıları devam ederken savaştan dönen iki adam, çiftlikte çalışmaya başlar. Laura’nın kayınbiraderi Jamie McAllan, eşinden farklı olarak çekici ve yakışıklı bir adamdır. Jamie ile beraber savaştan dönen Ronsel bir savaş kahramanı olarak dönmüştür. Savaşın en acımasız halini gören bu iki insan, yaşadıkları bölgede ırkçılıkla mücadele için ikinci bir savaş verecektir.

Hillary Jordan'ın kitabından uyarlanan filmin yönetmenliğini Dee Rees üstlenirken, oyuncu kadrosunda Garrett Hedlund, Jason Mitchell, Carey Mulligan, Jason Clarke yer alıyor.


Yönetmen: Dee Rees
Senaryo: Dee Rees, Virgil Williams, Hillary Jordan
Oyuncular: Garrett Hedlund, Carey Mulligan, Jason Clarke, Jonathan Banks, Jason Mitchell, Rob Morgan, Mary J. Blige, Kerry Cahill , Dylan Arnold, Kelvin Harrison Jr., Lucy Faust, David Jensen, Samantha Hoefer, Geraldine Singer, Henry Frost, Kennedy Derosin, Elizabeth Ashling, Floyd Anthony Johns Jr., Piper Blair, Rebecca Chulew, Elizabeth Windley, Jason Kirkpatrick, Peter Schuller, Tre Tureaud, Frankie Smith, Jon Arthur, Lisha Wheeler, Patrick Constantine Bertagnolli Jr., Claudio Laniado, Roderick Hill
Filmin Türü: Drama
Orijinal Adı: Mudbound
Yapımcı Firma: Armory Films
Yapım Yılı: 2017
Yapım Ülkesi: ABD
Orijinal Dili: İngilizce
Filmin Süresi: 134 dk.
Dağıtıcı Firma: Başka Sinema
Vizyon Tarihi: 02.03.2018

Savaştan Sonra Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com