Şarkikaraağaç Kaymakamı Kırçuval, Muhtar ve Vatandaşlarla Buluştu

Şarkikaraağaç Kaymakamı Kırçuval, Muhtar ve Vatandaşlarla Buluştu

İçişleri Bakanlığı’nın talimatı doğrultusunda her ay düzenlenen ’Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı’ Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval başkanlığında Göksöğüt Köyünde gerçekleştirildi.

Şarkikaraağaç Kaymakamı Kırçuval, Muhtar ve Vatandaşlarla Buluştu

İçişleri Bakanlığı'nın talimatı doğrultusunda her ay düzenlenen 'Muhtar ve Vatandaşlarla Buluşma Toplantısı' Şarkikaraağaç Kaymakamı Sertaç Kırçuval başkanlığında Göksöğüt Köyünde gerçekleştirildi.


Toplantı, köy muhtarı, vatandaşlar, amirlerinin katılımıyla Göksöğüt Köyünde yapıldı.


Kamu hizmetlerinin etkin ve verimli bir şekilde sunulması, Köy Muhtarı Mevlüt Gülcü ve vatandaşların talep ve şikayetlerinin mümkün olan en kısa sürede çözüme kavuşması için düzenlenen toplantıda, daha önce gündeme gelen konuların iletildi.


Toplantıya İlçe Kaymakamı Sertaç Kırçuval, Belediye Başkanı İsa Çarkacı, İlçe Jandarma Komutanı Yılmaz ULUTAŞ, İlçe Emniyet Müdürü Metin Özdemir, Çiçekpınar Belediye Başkanı Derviş Açar, daire amirleri, il genel meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldı.


Köy muhtarı Mevlüt Gülcü'den köy hakkında bilgi alan Kaymakam Kırçuval, vatandaşlarla sohbet ederek onların sorunlarını ve isteklerini dinledi. Kırçuval, toplantıdan sonra gazi ve şehit yakınları ile bazı yaşlı vatandaşları evlerinde ziyaret ederek onların sorunlarını dinledi. - ISPARTA

Kaynak: İHA