Metin Yüncü'den Boşanan Songül Karlı, Eşi Tarafından 20 Milyon TL Dolandırıldığını ve Dövüldüğünü Anlattı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Metin Yüncü'den Boşanan Songül Karlı, Eşi Tarafından 20 Milyon TL Dolandırıldığını ve Dövüldüğünü Anlattı

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Songül Karlı, katıldığı magazin programında boşandığı eşinin kendisini 20 milyon TL dolandırdığını ve dövdüğünü anlattı.

Bugün TEVE 2'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan ünlü şarkıcı Songül Karlı, 5 yıl süren evliliğini olaylı bir şekilde sonlandırdığını ve eski eşi Metin Yüncü'nün kendisini 20 milyon TL dolandırdığını anlattı.

HEM DOLANDIRILDI HEM ŞİDDET GÖRDÜ

Eski eşinden fiziksel şiddet gördüğünü açıklayan Karlı, bunun karşısında boş durmadığını kendisinin de eşine vurduğunu söyledi. Düğünlerinde damatlığına kadar olan alışverişi kendisinin karşıladığını da söyleyen Songül Karlı, yüklü miktarda alacağını halen tahsil edemediğini de söyledi.

Şarkıcı Songül Karlı Eski Eşi Tarafından 20 Milyon TL Dolandırıldı

"AŞK ACISI ÇEKMEK İSTİYORUM"

Şimdiye kadar hiçbir ilişkisinde böylesi yoğun duygular yaşamadığını söyleyen Karlı, "Bu duyguyu hiç yaşamadım ve açıkçası tatmak istiyorum. Sabahlara kadar ağlayayım istiyorum. Şimdiye kadar bir erkek için hiç ağlamadım" şeklinde konuştu.

Metin Yüncü'den Boşanan Songül Karlı, Eşi Tarafından 20 Milyon TL Dolandırıldığını ve Dövüldüğünü Anlattı
Haberler.com - Magazin Haberleri
Yorumlar (66)
erkan tekin:Bu kadar parayı nerede buldun diyen cahiller. Kadın yıllardır sahneye çıkıyor ve televizyon programları yapıyor. 15 yıl önce iyi bir yerde 1 milyona arsa aldıysa zaten o arsa en az 20 milyon lira yapar şimdi.
Realist:Ekranlarda kasım kasım kasılıyordun ya, ne oldu, senin gibi herkesi haşlayan biri nasıl oldu da bu kadar dolandırıldı???
8.HUDUT GAZİLER IĞDIR:bazi beyinsizlerde nerden buldun okadar parayi diyor 200 000 tl asagi konser veren yok
500
title