Şarkıcı Aydilge, Kemancısına Aşkını Sahnede İlan Etti

Şarkıcı Aydilge, Kemancısına Aşkını Sahnede İlan Etti

27.01.2018 10:08 | Son Güncelleme: 27.01.2018 10:32

TRT Müzik'te yayınlanan 'Düetler' programına konuk olan şarkıcı Aydilge, orkestrasında yer alan Utku Barış Andaç'ı sahneye davet ederek tüm Türkiye'nin önünde aşkını ilan etti.

'Gece Uyku Tutmazsa' adını verdiği single'ını bir süre önce müzikseverlerin beğenisine sunan Aydilge, TRT Müzik'te yayınlanan 'Düetler' programına konuk oldu.

NİŞANLISINI YANINA DAVET ETTİ

'Düetler' programında Deniz Tuzcuoğlu ile birlikte yaptığı düetlerle izleyicilere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti sunan Aydilge, programın ortalarına doğru orkestrasında yer alan nişanlısı Utku Barış Andaç'ı da yanına davet etti.

"KALBİMİ ÇALAN PRENS"

Nişanlısından övgü dolu sözlerle bahseden şarkıcı, yeni parçasını nişanlısının gözlerinin içine bakarak söyledi. Şarkı sonunda "Gece Uyku Tutmazsa'nın sözü ve müziği bana ait ama kime yazdığımda sanırım yeterince belli olmuştur. O sadece orkestramda keman çalan bir müzisyen değil, aynı zamanda kalbimi de çalan bir prens" dedi.

NİKAH MASASINA OTURACAKLAR

Aydilge, izleyicilere takdim ettiği nişanlısı ile bu yaz dünya evine gireceklerini, dolayısıyla albüm heyecanın dışında birde düğün telaşı içinde olduklarını söyledi.

"ANNEMİN KARNINDA BİLE DURAMAMIŞIM"

Düğün alışverişine yavaş yavaş başladıklarını dile getiren şarkıcı, "İçim kıpır kıpır. 7 aylık doğmuşum. Annemin karnında bile fazla duramamışım" sözleriyle, heyecanlı bir yapısı olduğuna vurgu yaptı.

Aydilge, "Karamsar olmayan, negatif enerjisi olmayan slow bir albüm hazırlıyorum. 'Gece Uyku Tutmazsa' bu albümün öncü şarkısı. Hareketli kıpır kıpır Aydilge'den slow Aydilge'ye geçiş yapacağız yeni albümümüzle. Hazırlıklarımızda epey bir yol kat ettik" ifadelerini kullandı.

Şarkıcı Aydilge, Kemancısına Aşkını Sahnede İlan Etti
Haber Yorumları (12)
BZZT: idare eder çokta iyi değil hatun
BATTALGAZİ: İyide bizeneki tiplere bak.
EL TURKO: parası için alnırr iştee
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title