Sana Söz yeni bölüm ne zaman? Sana Söz 6. bölüm bugün var mı? Sana Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? - Haberler
Haberi Paylaş

Sana Söz yeni bölüm ne zaman? Sana Söz 6. bölüm bugün var mı? Sana Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler.com - Gündem
Sana Söz yeni bölüm ne zaman? Sana Söz 6. bölüm bugün var mı? Sana Söz 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ekranların sevilen dizisi Sana Söz bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Sana Söz dizisi izlemek isteyen izleyiciler Sana Söz yeni bölüm ne zaman, Sana Söz 6. bölüm bugün var mı, Sana Söz son bölümde neler oldu, şeklinde aramalar yapıyor. İşte, detaylar...

Diziseverlerin merakla beklediği Sana Söz bu akşam sevenleriyle buluşuyor. Sana Söz dizisi izlemek isteyen izleyiciler, Sana Söz yeni bölüm ne zaman, Sana Söz bölüm bugün mü, Sana Söz yeni bölümde neler olacak şeklinde aratıyor.

SANA SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ayşe'ye yönelik saldırı ile birlikte kartlar yeniden dağıtılır. Rıza ve Bora arasında adı konulmamış bir savaş başlar. Erdem bu savaşın dışında kalmak istese de Ayşe'yi kurtarması ile birlikte gelişen olaylar onu bir taraf seçmeye zorlar. Erdem-Elif arasındaki gerilim varlığını korurken, Erdem en büyük desteği Aslı'dan görecektir.

Saniye Azmi babanın uğradığı fiziksel şiddete dair izleri fark eder. Artık tehlike çanları Aysel için çalmaktadır. Elif ve Ömer Levent Gürsoy cinayeti nedeniyle yeniden işbirliği yapar. Elif Azmi babayla ilgili bildiklerini, Ömer ise Bora ve Duru arasındaki tanışıklığı birbirlerine söylemenin yollarını arar.

Duru ve Umut'un doğum günü Karaca Ailesi'ni yeniden bir araya getirir ancak beklenmeyen bir misafir ile Elif ve Erdem arasında tekrar ipler kopma noktasına gelir. Duru'ya gelen sürpriz hediye onu geri dönülmez bir yola sürükleyecektir. Bora ve Rıza arasında beklenen hesaplaşma yaşanır.

Haberler.com - Gündem

Sana Söz, Gündem, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title