SALİM USLU HABERLERİ

Salim Uslu haber, Salim Uslu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salim Uslu

Salim Uslu

Doğum Yeri Çorum / Türkiye
Doğum Tarihi 14.11.1955

Salim Uslu Kimdir ?

14 Kasım 1955'te Çorum Alaca'da doğdu. Baba adı İsmail, anne adı Menşure'dir. Lise mezunudur. Hak-İş Konfederasyonu ve Öz Gıda İş Sendikası Genel Başkanlığı; Türkiye Kalp ve Akciğer Organ Nakli Vakfı Kurucular Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterliği; AB-Türkiye Ekonomik ve Sosyal Konsey Karma İstişare Komitesi Üyeliği ve Eş Başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salim Uslu - 11.03.2021
Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Vekili Yıldız'ın babasının cenazesi Sakarya'da toprağa verildi
Törene, Hak-İş Onursal Başkanı Salim Uslu, Öz Orman-İş Sendikası Genel Başkanı Settar Aslan, Medya İşçileri Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Cemal Sonsay, AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci, Hak-İş İl Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, Anadolu Ajansı Sakarya Bölge Müdürü Yücel Velioğlu, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve yakınları katıldı.
Salim Uslu - 03.02.2021
Kumluca'da yaş meyve ve sebze sektörünün talepleri değerlendirildi
Antalya'da, Kumluca Ticaret Odasının (KUTSO) öncülüğünde düzenlenen toplantıda, yaş sebze ve meyve üreticilerinin talepleri masaya yatırıldı.
Salim Uslu - 07.01.2021
Son dakika haber: Milletvekili Uslu, Bakan Pakdemirli'yi ziyaret etti
Son dakika habere göre AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'yi ziyaret etti.
Salim Uslu - 18.09.2020
AK Parti Antalya Milletvekili Uslu'dan fide tesislerine ziyaret
AK Parti Antalya Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı Atay Uslu, Kumluca ilçesindeki fide üretim tesislerini ziyaret etti.
Salim Uslu - 12.08.2020
AK Parti Milletvekili Uslu, Gömbe'yi ziyaret etti
AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz-Parlamenter Asamblesi Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Kaş ilçesindeki Gömbe Mahallesi'ni ziyaret etti.
Salim Uslu - 11.07.2020
AK Parti'li Uslu ve Taşkın, Ayasofya'nın ibadete açılmasını değerlendirdi
AK Parti Antalya Milletvekili Uslu, "Hamdolsun, emanet aslına döndürüldü.
Salim Uslu - 10.04.2020
Milletvekili Uslu'dan Türk Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıl dönümü mesajı
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Türk Polis Teşkilatı'nın 175. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salim Uslu - 12.02.2020
2020'nin Patara yılı ilan edilmesi
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, dünyanın en güzel plajlarına sahip Patara'nın, Caretta Caretta'lara da ev sahipliği yaptığını belirterek, "Patara'daki güzellikleri dünyaya tanıtacağız." dedi.
Salim Uslu - 11.12.2019
ERÜ'de "Yeniden Asya" konulu panel
Asya kıtasının dünyanın ekonomi merkezi haline geldiğine değinen Çalış, şunları aktardı: "Uluslararası toplum, Asya'da daha fazla yer almak için bir rekabet halinde. Halbuki dünyanın bu en dinamik bölgesinde bizim köklerimiz çok daha derindir. Avrupa'da Avrupalı olmak gibi Asya'da Asyalı olmak da bizim için değerlidir. Bizi biz yapan, özel yapan hasletlerden biri de işte bu iki sacayağı üzerinde yükselmemizdir. Biz Erciyes Üniversitesi olarak Rusya Federasyonu'ndan üniversitelerle bu iş birliğini, eğitim ve Ar-Ge alanlarında geliştirmeye çalışıyoruz. Son bir yıl içerisinde Rusya Federasyonu'na iki kez ziyarette bulunduk." Stratejik Düşünce Kuruluşu Başkanı Ali Hashalıcı'nın moderatörlüğünde gerçekleşen panele, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Vladimir Bölge Başkanı ve RANEPA Vladimir Şube Direktörü Vyacheslav Yurievich Kartukhın, ASİAPOL Kurucusu, Rusya Federasyonu Devlet Başkanlığı Milli Ekonomi ve Devlet Yönetimi Vladimir Bölgesi Resmi Temsilcisi Talat Enveroviç Çetin, Hak-İş Onursal Başkanı ve eski TBMM İdare Amiri Salim Uslu katıldı.
Salim Uslu - 04.11.2019
Milletvekili Uslu'da Lösemili Çocuklar Haftası mesajı
AK Parti Antalya Milletvekili ve TBMM Akdeniz Parlamenterler Asamblesi Başkanı Atay Uslu, Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salim Uslu - 29.07.2019
Şehzade Korkut Camisi'nde yapılan restorasyon
AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, restorasyonu devam eden Şehzade Korkut Camisi'nin 2021 yılında hizmete açılacağını bildirdi.
Salim Uslu - 25.07.2019
AK Parti Antalya Milletvekili Uslu, SGK binasında incelemelerde bulundu
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kumluca'da yapımı tamamlanan SGK binasında incelemelerde bulundu.
Salim Uslu - 15.07.2019
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Programa, Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Garnizon Komutanı Albay Çetin Öcal, Jandarma Komutanı Albay Abdurrahman Başbuğ, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, AK Parti İl Başkanı Yusuf Ahlatçı, CHP İl Başkanı Hasan Eray Tüfekçi, MHP İl Başkanı Arslan Kaynar, AK Parti eski milletvekili Salim Uslu ve vatandaşlar katıldı.
Salim Uslu - 14.07.2019
Meclis'te geçen 15 Temmuz gecesini anlattı (2)
Daha sonra AK Parti'li milletvekillerinin yer aldığı WhatsApp grubundan "MİT'te silah sesleri var, patlamalar oluyor, haberi olan var mı?" diye yazdığını aktaran Karaburun, şöyle devam etti: "İlk başta herkes ne olduğunu anlamaya çalıştı. Darbe kalkışması olduğunu anladıktan 30 saniye sonra dışarı çıktık. 'Ankara'daki bütün milletvekili arkadaşlarımız Meclise buyursun' diye davet geldi. Ben de ekip arkadaşlarıma 'Hakkınızı helal edin, haydi Bismillah çıkıyoruz, Genel Kurula gidiyoruz.' dedim ve evden çıktık. O kadar enteresan ki uçaklar alçak uçuş yapıyor, yan tarafımızdan tanklar geçiyor. Ankara Emniyet Müdürlüğünün önünden geçtikten 10 dakika sonra oraya bomba atıldı. Dikmen'den aşağıya inerken önümüzde bir araba yola paralel şekilde durmuş, 'Geçemezsiniz' dediler. Arkadaşım bana 'Ne diyeceğim vekilim' diye sordu. Söyle dedim. 'İçeride vekil hanım var' demesi üzerine 'Tamam, o zaman geçin.' dediler. Hainlerden biri de olabilirdi." "Vatanımız için dışarı çıktık" Süratle Meclise gelmek için yoğun çaba harcadıklarını aktaran Karaburun, şunları söyledi: "Meclise Çankaya Kapısı'ndan girdik sonra TBMM Ana Bina'nın kapısına geldik, bu sırada ekip arkadaşlarım tekerlekli sandalyemi kurdu, koruma polisim beni kucakladı, tam sandalyeye oturtacakken Meclis bahçesine bomba atıldı. Herkes kaçışmaya başladı. Biz de direkt Meclis'ten içeri girdik hatta koruma polisim o sırada 'Vekil hanım öleceğine, bacakları kırılsın' demiş. Bu şekilde içeri girdik. Daha sonra hemşirem, diğer yardımcı kardeşim, hep birlikte sandalyemi toplayıp içeri geldiler. Çok enteresan, o gece koşturuyoruz, bir şeyler oluyor ama hiçbirimizde korku yoktu. Ne için dışarıda olduğumuzu biliyorduk. Vatanımız için, bayrak için, ezanlarımız dinmesin diye kendimizi dışarıya atmıştık. Vatandaşlarımız da zaten bu duygu ve düşüncelerle meydanlara attı." Karaburun, Mecliste ilk önce AK Parti TBMM Grubu'nun bulunduğu bölüme giderek, grup başkanvekillerinden birinin odasına geçtiklerini, daha sonra dönemin TBMM İdare Amiri Salim Uslu'nun odasına gittiklerini ifade etti.
Salim Uslu - 02.07.2019
Göç ve Uyum Alt Komisyonu toplandı
Göç ve Uyum Alt Komisyonu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, "Suriye nefretini inşa etmek için ortaya atılan yalanlar veya münferit olayların köpürtülmesi her zaman yanlıştır.
Salim Uslu - 17.06.2019
"Sorun çözülürse eylemimizi durdururuz"
"Emek ve Adalet Yürüyüşü"ne desteklerini ifade eden Şahin, şunları kaydetti: "31 Mart öncesi bir siyasi partinin genel başkanı, 'Eğer biz adayımızın olduğu yerlerde seçimi kazanırsak namus sözü veriyoruz kimseyi mağdur etmeyeceğiz.' demişti. Bu sözün ne kadar geçerli olduğu seçimlerin ardından anlaşıldı. Bolu'da yeni seçilen başkanın kapının önüne konulan işçiler, haksızlığı protesto etmek için Bolu'dan Ankara'ya yürüyorlar. Vaatler önemli değil önemli olan vaatleri yerine getirebilmektir. Namus sözü veriyorsanız ve bunu hemen çiğniyorsanız o zaman bu halk sizin namus mevhumunuzu sorgular. Önemli olan verdiğiniz sözün arkasında durmaktır." Programa, Hak-İş Onursal Başkanı Salim Uslu, Öz Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, sendika yöneticileri ve davetliler katıldı.
Salim Uslu - 14.06.2019
"Emek ve Adalet Yürüyüşü"
Hizmet-İş Sendikasınca Bolu Belediyesindeki işten çıkarmalara yönelik düzenlenen yürüyüşün dördüncü günü Gerede ilçesi çıkışında başladı. Yürüyüşe katılan yaklaşık 250 kişilik grup, 18 kilometrelik yürüyüşü Gerede-Aktaş köyü yakınlarında tamamladı.Yürüyüşe, Hak-İş Konfederasyonu Onursal Başkanı Salim Uslu ile Öz Orman İş Genel Başkanı Settar Aslan da katılarak destek oldu.
Salim Uslu - 25.04.2019
Mevcut Hakları Koruyan Yeni Bir Modeli Tartışmaya Hazırız"
Divan başkanlığını Hak-İş Onursal Başkanı Salim Uslu'nun yaptığı Genel Kurula, Hak-İş Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay ve Genel Sekreter Osman Yıldız ile sendika yöneticileri ve davetliler katıldı.
Salim Uslu - 03.02.2019
AK Parti Milletvekili Uslu: "Portakal Bahçelerinin Sigorta Süresi Uzatıldı"
TBMM Akdeniz-PA Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike'de portakal bahçelerinin sigorta süresinin TARSİM tarafından prim ödemeksizin 12 Şubat tarihine kadar uzatıldığını açıkladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salim Uslu Haberleri | Salim Uslu Kimdir - Haberler - Salim Uslu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salim Uslu kimdir, hayatı ve biyografisi. Saldırıya uğrayan İHA muhabiri Akşener'i yalanladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:43:05. #1.14#

title