SALGIN HASTANESİ HABERLERİ

Salgın Hastanesi Haberleri

Salgın Hastanesi haber, Salgın Hastanesi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salgın Hastanesi 25.6.2020
Son dakika haberleri: İspanya'da göçmen merkezinde 80'den fazla kişide Kovid-19 çıktı
Madrid yerel yönetimi, merkezi hükümetten, Kovid-19'dan etkilenen ülkelerden gelen yolculara havalimanında hızlı tanı testi yapılmasını ve havalimanı yakınlarına bir salgın hastanesi kurulmasını istedi.
Salgın Hastanesi 17.6.2020
KKTC'de Cumhurbaşkanı Akıncı ile Başbakan Tatar güncel konuları görüştü
Salgın hastanesi dahil eksikliklerin giderilmesi için hükümetin gereken duyarlılığı gösterdiğini ve bunun bütçesini de ayırdığını dile getiren Tatar, bu konuda birtakım bürokratik sıkıntıların bulunduğunu söyledi.
Salgın Hastanesi 9.6.2020
Mersin'deki salgın hastaneleri Kovid-19'a "duvar" oldu
Mersin'deki 5 salgın hastanesi, sağlık çalışanlarının özverili mücadelesi, fiziki altyapısı ve teknolojik donanımlarıyla yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) mücadelede önemli rol oynadı.
Salgın Hastanesi 3.6.2020
ACİL DURUM HASTANELERİ KORONAVİRÜS HASTALARINI KABUL ETMEYE BAŞLADI
"DAHA VİRÜS GELMEDEN PROAKTİF HAREKET ETTİK" Prof. Dr. Memişoğlu, pandemi sürecinde İstanbul'da yapılan çalışmalar konusunda ise şunları söyledi: "Bulaşıcılık özelliği yüksek olan bu koronavirüs ülkemize 10 Mart'ta geldiğinden itibaren İstanbul'da biz bununla mücadeleye hazır halde başladık. Daha ülkemize virüs gelmeden biz esasında virüs salgınını nasıl yöneteceğimiz konusunda bir planlamayı yapmıştık İstanbul'da. Onun için biz bazıları 'İtalya olur muyduk' dediği zaman da biz bunun olmayacağını sağlıkçılar olarak, üst yönetim olarak biliyorduk. Biz daha virüs gelmeden proaktif hareket ettik. Hangi hastaneyi, hangi kliniği nasıl boşaltacağız, hangi hastaneleri salgın hastanesi yapacağı hepsini planlamıştık.
Salgın Hastanesi 30.5.2020
Son dakika haberi: YEŞİLKÖY VE ARNAVUTKÖY'DEKİ HASTANELER YARIN AÇILIYOR
İstanbul'da yapımı tamamlanan 2 salgın hastanesi yarın düzenlenecek törenle hizmete açılacak.
Salgın Hastanesi 30.5.2020
Yeşilköy ve Arnavutköy'deki hastaneler yarın açılıyor
İstanbul'da yapımı tamamlanan 2 salgın hastanesi yarın düzenlenecek törenle hizmete açılacak.
Salgın Hastanesi 14.5.2020
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YAPILAN SALGIN HASTANESİNDEKİ SON DURUM HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ
Atatürk Havalimanı içinde inşa edilen bin yataklı salgın hastanesinde sona yaklaşıldı.
Salgın Hastanesi: Günün ÖzetiSalgın Hastanesi 11.5.2020
Salgın Hastanesi 9.5.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 2
(Havadan görüntülerle) 1-ATATÜRK HAVALİMANI'DAKİ HASTANENİN YOL VE OTOPARK BÖLÜMLERİ YAPILIYORHaber-Kamera: Serdar ALTINTEPE / İSTANBUL,Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanan Atatürk Havalimanı'ndaki salgın hastanesi inşaatında 1 ay geride kaldı.
Salgın Hastanesi 9.5.2020
ATATÜRK HAVALİMANI'DAKİ HASTANENİN YOL VE OTOPARK BÖLÜMLERİ YAPILIYOR (Havadan görüntülerle)
Koronavirüs ile mücadele kapsamında yapımına başlanan Atatürk Havalimanı'ndaki salgın hastanesi inşaatında 1 ay geride kaldı.
Salgın Hastanesi 4.5.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan AB toplantısına videolu mesaj
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Avrupa Birliği (AB) Komisyonu öncülüğünde video konferans yöntemiyle düzenlenen "Koronavirüs Küresel Mukabele Uluslararası Taahhüt Etkinliği"ne video mesaj gönderdi. Erdoğan, AB'nin 7 milyar 500 milyon Euroluk aşı fonu hakkında açıklamalarda bulundu. Mesajına başlarken kabine toplantısı nedeni ile toplantıya katılamadığını ifade eden Erdoğan, konuyu verdiği önem nedeni ile video yoluyla toplantıya katıldığını açıkladı. Cumhurbaşkanı, "Şu ana kadar şehir hastanelerine yaptığımız yatırımlar salgınla mücadele de çok önemli avantajlar sağlamıştır. İstanbul'da 3 ayrı noktada 2 bin 100 yatak kapasiteli salgın hastanesi yapımına başladık" dedi.
Salgın Hastanesi 2.5.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ- 3
Görüntü dökümü: ---------- -Havadan görüntüyle filasyon ekibi -Muhabir Anonsu: Özlem YURTÇU KARABULUT -Dr. Serap Sarıhan Akkum röportajı -Dr. Salih Güzel röportajı -FİTAS ve tablet ekranından vakaların izlenmesinin anlatıldığı görüntüler ve muhabir anonsu -Ekiplerin filyasyona çıkmadan önceki toplu drone görüntüleri -Merkezden çıkış görüntüleri -Vaka ziyareti görüntüleri -Vakaya ilaç teslimi ve bilgilendirme yapılmasının görüntüleri -Genel ve detay görüntüler ================== 2-İNŞAATINDA SONA DOĞRU GELİNEN ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ HASTANE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ Murat SOLAK -Serdar ALTINTEPE- Cemal YURTTAŞ/İSTANBUL, ATATÜRK Havalimanı'nda yapımına aralıksız devam edilen bin yataklı salgın hastanesinin kaba inşaatının büyük bir kısmı tamamlandı.
Salgın Hastanesi 2.5.2020
İNŞAATINDA SONA DOĞRU GELİNEN ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ HASTANE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ
ATATÜRK Havalimanı'nda yapımına aralıksız devam edilen bin yataklı salgın hastanesinin kaba inşaatının büyük bir kısmı tamamlandı.
Salgın Hastanesi 25.4.2020
ATATÜRK HAVALİMANI'NDA YAPILAN SALGIN HASTANESİNDEKİ SON DURUM HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ
ATATÜRK Havalimanı'nda başlanan bin yataklı salgın hastanesinin bina yapım çalışmaları devam ederken, bazı bölümlerin çatıları da tamamlandı.
Salgın Hastanesi 25.4.2020
ATATÜRK HAVALİMANI'NDAKİ SALGIN HASTANESİNDE BAZI BÖLÜMLERİN ÇATILARI TAMAMLANDI
ATATÜRK Havalimanı'nda başlanan bin yataklı salgın hastanesinin bina yapım çalışmaları devam ederken, bazı bölümlerin çatıları da tamamlandı.
Salgın Hastanesi 21.4.2020
Gümüşhane'de Kovid-19'u yenen epilepsi hastası alkışlarla taburcu edildi
Ziyaret dönüşünde Kovid-19 belirtileri gösteren M.K, salgın hastanesi olarak kullanılan Yeni Gümüşhane Devlet Hastanesi'nde 29 Mart'ta tedavi altına alındı.
Salgın Hastanesi 8.4.2020
AB'den Libya'da sağlık kurumlarına yönelik saldırıların durdurulması çağrısı
UMH tarafından yürütülen Öfke Volkanı Operasyonu Basın Merkezi, Libya'nın doğusundaki gayrimeşru silahlı güçlerin lideri Halife Hafter milislerinin, salgın hastanesi olarak tahsis edilen El-Hadra Hastanesini hedef aldığını duyurmuştu.
Salgın Hastanesi 8.4.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ  -2
Görüntü Dökümü: --------- -Çalışmalardan görüntüler ======================= 4- SANCAKTEPE'DEKİ HASTANE ÇALIŞMALARI HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ Haber-Kamera: Ali AKSOYER/İSTANBUL, - CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu toplantısından sonra duyurduğu salgın hastanelerinin yapımı için başlayan çalışmalar devam ediyor. Sancaktepe'de yapılacak bin yataklı salgın hastanesi için ekiplerin çalışması ikinci gününde sürüyor.
Salgın Hastanesi 8.4.2020
SANCAKTEPE'DEKİ HASTANE ÇALIŞMALARI HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu toplantısından sonra duyurduğu salgın hastanelerinin yapımı için başlayan çalışmalar devam ediyor. Sancaktepe'de yapılacak bin yataklı salgın hastanesi için ekiplerin çalışması ikinci gününde sürüyor.
Salgın Hastanesi 8.4.2020
DHA İSTANBUL BÜLTENİ-1
Görüntü Dökümü: --------- -Çalışmalardan havadan görüntü ================= 2- SANCAKTEPE'DEKİ SALGIN HASTANESİ ÇALIŞMALARINDA İKİNCİ GÜN  -Sancaktepe'de yapılacak bin yataklı salgın hastanesi için ekiplerin çalışması ikinci gününde devam ediyor.
12
Şu an buradasınız: Salgın Hastanesi Haberleri | Salgın Hastanesi Haber - Haberler - Salgın Hastanesi haberleri, son dakika salgın hastanesi haber ve gelişmeleri burada. Son dakika haberleri: İspanya'da göçmen merkezinde 80'den fazla kişide Kovid-19 çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 6.7.2020 21:21:01. #1.14#
title