Haberler

Bir Bebeğin Hayata Geliş Hikayesi Türkmax Ekranlarında!

Abone Ol

6 aylık hamile Tümay Özokur'un "Annenin Günlüğü" programı başlıyor!

Türkmax ekranlarında, çocuk sahibi olan ve bekleyen ailelere rehberlik edecek "Annenin Günlüğü" programı başlıyor. İkinci çocuğuna hamile olan Tümay Özokur, hamilelik süreci ile doğum ve doğum sonrası tecrübelerini uzman konuklarla birlikte Türkmax izleyicileriyle paylaşacak.

Digiturk'ün 21. kanalı Türkmax'ta, Kasım ayında yepyeni bir aile ve çocuk programı başlıyor. 6 aylık hamile Tümay Özokur'un hazırlayıp sunacağı programın ilk bölümü, 17 Kasım Cumartesi günü 11.00'da ekrana gelecek.

Tümay Özokur'un, hamilelik süreci ile doğum ve doğum sonrası tecrübelerini uzman konuklarla birlikte Türkmax izleyicileriyle paylaşacağı program her hafta Cumartesi günleri yayınlanacak.

İkinci çocuk geliyor

İkinci kez anneliğe adım atacak olmanın heyecanını yaşıyan Özokur, oğlu Dora'yla birlikte bu heyecanını izleyicileriyle adım adım paylaşmaya hazırlanıyor. Özokur, bilinçli yaşamak isteyen ailelere, hamileliğinin tüm aşamalarını ve bir bebeğin gelişim sürecini anlatacak. Programda, anne-bebek sağlığı, doğru beslenme ve spor, anne ve çocuğun ruh sağlığı, aktivite atölyesi, anne mutfağı, eğitim köşesi ve hukuk köşesi bölümleri yer alacak.

İlk programda 'amniyosentez' anlatılacak

17 Kasım Cumartesi günü 11.00'da yayınlanacak programın konusu, gebelik sırasında genetik hastalıkların araştırılması ve bazı hastalıkların tedavisi amacıyla uygulanan "amniyosentez" olacak.

Tümay Özokur 2006 yılında oğlu Dora'ya hamileyken, hamilelik sürecinin tüm safhalarını paylaştığı "Anne Oluyorum" adlı programı hazırlamıştı. 2010 yılında Showmax kanalında "Dora'ca" adı ile devam eden program, geçen sezon ve bu sezon Turkmax'da "Ağaç Yaşken Eğilir" ile  Dora ve benzer yaştaki çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla sürdürüldü.

Kaynak: Bültenler / Sağlık

Tümay Özokur Digiturk Sağlık Haberler

Bakmadan Geçme

Porshce CEO'su Nazif Mehmet Yazıcı kimdir? 2 Aralık Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık İstanbul elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER İstanbul'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Amardeep Anand kimdir? MasterChef Şef Amardeep Anand kaç yaşında, nereli, mesleği ne? 2 Aralık Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Ağustos 2023 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 2 Ağustos Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 2 Aralık AFAD ve Kandilli deprem listesi! 2 Aralık Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 Günlük Burç Yorumları: 4 Aralık Pazartesi burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor? 2 Aralık Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? 2 Aralık Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? 2 Aralık Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Hatayspor - Antalyaspor maç özeti! (VİDEO) Hatayspor - Antalyaspor maçı özeti izle! Golleri kim attı, maç kaç kaç bitti? MasterChef Tolga hasta mı, Tolga'nın hastalığı ne? MasterChef Tolga nerede, Tolga yok mu?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title