Haberler

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi, sağlık turizmi alanında faaliyete başlıyor

Güncelleme:

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mücahit Avcil, Kuşadası'nda hizmete açılacak hastane ek binasıyla sağlık turizmi alanında da faaliyete başlayacaklarını bildirdi. Yurt dışından gelecek hastalara çeşitli operasyonlar ve sağlık hizmeti sunulacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mücahit Avcil, Kuşadası'nda hizmete açılacak hastane ek binasıyla sağlık turizmi alanında da faaliyete başlayacaklarını bildirdi.

Avcil, gazetecilere yaptığı açıklamada bu yıl "12 ayda 12 proje" olarak kendilerine hedef koyduklarını ve bu doğrultuda çalışmalarının devam ettiğini belirtti.

Mevcudun dışında yeni bir kemoterapi ünitesi açtıklarını aktaran Avcil, daha sonra yanık ünitesi, endoskopi ünitesi ve post-operatif kritik yoğun bakım ünitesini hizmete aldıklarını söyledi.

Bu ayın sonuna doğru Kuşadası ilçesindeki ek binada sağlık turizmi ünitesini açmayı planladıklarını vurgulayan Avcil, şöyle devam etti:

"Devletimizin de teşvik ettiği sağlık turizmini devreye sokuyoruz. Bu kapsamda halkımızın sağlık ihtiyaçlarını engellemeden oluşturulan yeni imkanlarla yurt dışından gelecek hastalara sağlık hizmeti sunacağız. Özellikle Türk devletlerinden gelen hastalarımızı birinci hedef kitlesi haline getirdik. Daha sonra farklı ülkelerden hastalar kabul edeceğiz."

Burada diş tedavisi, yüz gerdirme, botoks, saç ekimi ve burun ameliyatı gibi operasyonları da yapacaklarını aktaran Avcil, yine yurt dışından gelecek hastalara ana binada onkoloji, ortopedik cerrahi, kardiyoloji gibi alanlarda sağlık hizmeti ve operasyon desteği sunacaklarını aktardı.

Diğer projeleri de yıl sonuna kadar tamamlamayı hedeflediklerini aktaran Avcil, ayrıca kampüs içerisindeki hastane bahçesine de modern bir kafeterya yaptıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA / Sağlık

Adnan Menderes Üniversitesi Operasyon Kuşadası Aydın Hastane Sağlık Güncel Haberler

İsrail basını yazdı: Rusya'dan güç alan İran büyük saldırı hazırlığı içinde

İsrail basını yazdı: Rusya'dan güç alan İran büyük saldırı hazırlığı içinde

Canlı anlatım! Şampiyonluk maçında gol perdesi açıldı

Canlı anlatım! Şampiyonluk maçında gol perdesi açıldı

Özgür Özel'den mitingde ilk seçim vaadi: Emekli maaşı asgari ücretin 1.5 katı olacak

Özgür Özel'den mitingde ilk seçim vaadi: Emekli maaşı asgari ücretin 1.5 katı olacak

Bakmadan Geçme

FENERBAHÇE KİM GOL ATTI? Fenerbahçe İstanbulspor maçında fark açılıyor! Kim gol attı, MAÇ KAÇ KAÇ? KADIKÖY'DE İLK DÜDÜK ÇALDI! #9917 Fenerbahçe İstanbulspor maçı kaç kaç, kim gol attı? SANİYE SANİYE CANLI ANLATIM! ŞAMPİYONLUK MAÇI BAŞLADI! #129349 Galatasaray Konyaspor maç kaç kaç, kim gol attı? CANLI ANLATIM! #9917 TRABZONSPOR ANKARAGÜCÜ CANLI HD İZLE! Trabzonspor Ankaragücü maçı hangi kanalda, İLK 11'LER AÇIKLANDI! #9917 FENERBAHÇE İSTANBULSPOR MAÇI CANLI HD İZLE! Fenerbahçe İstanbulspor maçı hangi kanalda, ilk 11'ler kim? #9917 GALATASARAY ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI NE ZAMAN? #129349 Galatasaray'ın şampiyonluk kutlaması olacak mı, nerede olacak? #9917 GALATASARAY - KONYASPOR MAÇI CANLI İZLE! #129349 Galatasaray maçı hangi kanalda, saat kaçta? Galatasaray - Konyaspor maçı FULL HD İZLE! #9917 GALATASARAY İLK 11'LER! Konyaspor ile karşılaşmada Galatasaray'ın ilk 11'leri kim? Erbaaspor Muşspor maçı CANLI izle! (HD) 26 Mayıs Erbaaspor Muşspor maçı canlı yayın nereden ve nasıl izlenir? Erbaaspor - Muşspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Erbaaspor - Muşspor maçı nereden izlenir? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi ne zaman yatacak? Kurban Bayramı emekli ikramiyesi hangi tarihte, ayın kaçında ödenecek 2024? Popeyes boykot mu? Popeyes İsrail malı mı, boykot listesinde var mı? Popeyes Türk malı mı, sahibi kim? Bugün Fenerbahçe'nin maçı var mı? Bugün hangi Fenerbahçe maçı var, hangi kanalda? Fenerbahçe - İstanbulspor maçı hangi kanalda, saat kaçta? Fenerbahçe - İstanbulspor maçı nereden izlenir? Gülşehir Belediyesi hangi parti? Gülşehir Belediye başkanı hangi partiden seçilmiştir? İşte 2024 İstanbul Gülşehir yerel seçim sonuçları!
Canlı anlatım! Kadıköy'de fark açılıyor

Canlı anlatım! Kadıköy'de fark açılıyor

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title