Saadet Partisinden AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Saadet Partisinden AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Saadet Partisinden AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Saadet Partisi İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öge'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tekirdağ'ın Çerkezköy ilçesinde Saadet Partisi (SP) İlçe Başkanı Mehmet Kalyon, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öge'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanlığı'na seçilen Abdullah Öge, yönetimi ile birlikte çıktığı tanışma ziyaretlerinin ardından misafirlerini ağırlamaya başladı. SP Çerkezköy İlçe Başkanı Mehmet Kalyon ve yönetimi, Ak Parti İlçe Başkanı Öge ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kalyon, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, "Genel seçimler öncesinde ilçemizde bulunan diğer siyasi partilere ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz haftalarda sizlerde bir ilçe kongresi yaptınız. Sizlere görevinizde başarılar diliyorum. Partileri ziyaret etmek gerçekten güzel bir şeydir. Seçim öncesinde bu kardeşliğimizi pekiştirmek için gelmiş bulunmaktayız" dedi. 20 Şubat'ta Saadet Partisi'nin İl Kongresi'ni gerçekleştireceklerini hatırlatan Çerkezköy İlçe Başkanı Kalyon, kongreye Genel Başkanları Mustafa Kamalak'ın da geleceğini belirtti. Ziyaret dolayısıyla Kalyon ve yönetim kuruluna teşekkür eden AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Öğe "Geldiniz, bizleri onurlandırdınız. Sizleri misafir etmekten mutlu olduk. Biz de siyasi partilerimize ziyaretler gerçekleştirdik. İlçe kongrelerimiz tamamlandıktan sonra geçen hafta da il kongresini gerçekleştirdik" ifadelerini kaydetti. - TEKİRDAĞ

Saadet Partisinden AK Parti'ye 'Hayırlı Olsun' Ziyareti

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title