Rumor Madison Lee Büyüdü

Rumor Madison Lee Büyüdü

Esasında Bu Esinlenmek Kelimesi Rumer'ın Yer Aldığı Son Mayo Kampanyası İçin Hafif Bir Kelime.

Rumor Madison Lee Büyüdü

ESASINDA BU ESİNLENMEK KELİMESİ RUMER'IN YER ALDIĞI SON MAYO KAMPANYASI İÇİN HAFİF BİR KELİME.

Çünkü reklam tamamen Demi Moore'un Charlie'nin Melekleri'ndeki sörf sahnesinin yeniden canlandırılmasına dayanıyor.

19 yaşındaki Rumer Willis, annesinin ifadesine ve babasının yapılı vücuduna sahip olmasına rağmen film yapımcılarından ve ajanslardan sürekli teklif alıyor. Zeki kız şimdiden bu teklifleri değerlendirmeye ve kendine bu alanda hızl akariyer yapmaya başladı bile. Tabii artı bir de para!!

Surf kıyefetleri satan Ocean Pasific isimli firma için çekilen reklam kampanyasında, Charlie'nin melekleri Tam Gaz filminin acımasız Madison Lee karakterini canlandıran Demi Moore'un sahneleri bire bir taklit edilmiş. Annesini canlandıran Rumor'un kamera önündeki rahatlığı ve vücudunun düzgünlüğü ise basından tam not aldı. Geçen hafta prömiyeri yapılan Tribecca Film Festivali'ndeki 'Within'de de rol alan Rumor, kamera önünde olmaya takmış durumda.

1995 yılında ilk kez annesiyle 'Now And Then'le kamera karşısına çıkan ve annesinin ünlü filmi 'Striptiz'de de küçük bir rol alan Rumor, sırayla 'The Whole Nine Yards, Hostage, The House Bunny, Hands of Hatred, Whore' adlı filmlerde rol aldı. Önümüzdeki sene 'Wild Cherry' isismli bir film için anlaşma yapan Rumor Willis'den bu gene kadar eleştirmenler kayda değer birşey söylemesede, o inatla bildiği yolda yürüyor.

Bakalım gelecek günlerde Rumor Willis, ünlü anne babanın altında ezilen çocuklar sınıfına mı girecek, yoksa boynuzu kulaktan yukarıya mı çekecek?

Kaynak: Gecce