Ronaldo'nun Büstünü Yapan Sanatçı: Ronaldo Yaptığım Şeyi Çok Beğendi

Yaptığı Ronaldo büstü ile herkesi güldüren sanatçı Emanuel Santos, "Ronaldo yaptığım şeyi çok beğendi. Ayrıca Hz. İsa bile her şeyi beğenmeyebilir." diyerek kendini savundu.

Cristiano Ronaldo'nun kendisi için yapılan ama kendisine benzemeyen büstünü sevdiği iddia edildi. Portekizli futbolcunun ismini taşıyan havalimanının açılışında gösterilen büst, internet ortamında anında yayıldı ve bir günde fenomen haline geldi.

RONALDO ÇOK BEĞENDİ

Sosyal medyada alay konusu olan Ronaldo büstünü yapan kişi olan Emanuel Santos ise eleştirilere cevap verdi. Santos, ''Cristiano Ronaldo, yaptığım şeyi çok beğendi. Fotoğrafını gönderdiğimde bana sevdiğini söyledi. Sadece kırışıkları düzeltmemiz gerektiğini söyledi, o kadar. Oturarak yapmak için zamanım yoktu. Sanat, sanattır... Eleştirmeyi bilmeliler.'' ifadelerini kullandı.

"HZ. İSA BİLE HER ŞEYİ BEĞENMEYEBİLİR"

Santos, açıklamalarına devam ederken ''Hazreti İsa bile her şeyi beğenmeyebilir. Herkesi etkileyebilmek zaten imkansız. Zevkler tartışılabilir. İnternetten Ronaldo'nun fotoğraflarına bakıyordum. Fotoğraflara bakarak çalışmamı tamamladım.'' dedi.