Roc Haberleri

Roc haber, Roc son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Roc - 08.10.2021
Sürdürülebilir yaşamın kalbi "Eco Love Fest" etkinliğinde atacak
"Eco Love Fest" ise çok yönlü ve farklı içerikleri, ekolojiyle ilişkili farklı disiplin ve sektörlerin katılımıyla; TENCEL, Nefes Assos, Adidas, Yves Rocher, Miele ve WMF desteğiyle gerçekleşecek.
Roc - 09.08.2021
2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları
Rusya, marşı ve bayrağı olmadan yarıştı Rus sporcular, doping suçlamaları nedeniyle Tokyo Olimpiyatları'nda marşları ve bayrakları olmadan Rusya Olimpiyat Komitesi (ROC) adıyla madalya mücadelesi verdi.
Roc - 06.08.2021
Silahlı soygunda yaralanan Kübalı boksör Cruz, üst üste olimpiyat şampiyonu oldu
31 yaşındaki Julio la Cruz, finalde Rusya Olimpiyat Komitesi'nden (ROC) Muslim Gadzhimagomedov ile karşılaştı.
Roc - 16.04.2019
Yılın Otomobili Toyota Corolla Seçildi
"Yılın Otomobilini" belirleyen ikinci etapta ise Toyota Corolla Sedan, Dacia Duster, Ford Focus, Honda CR-V, Mercedes Benz A Serisi, Volkswagen T-Roc ve Volvo XC40, modellerini aldığı puanlarla geride bırakmayı başardı.
Roc - 27.02.2019
Peugeot Cycles, Yeni Elektrikli Bisiklet Yarış Takımını Açıkladı
Peugeot'nun siyah-beyaz kareli renklere sahip takımında, şu anda Fransız Dağ Bisikleti Kupası'nın sahibi olan Morgane Jonnier, Nicolas Lau, Jean-Roch Vecten ve takım yöneticisi Vincent Ancelin gibi isimler yer alıyor.
Roc - 04.07.2016
Rus Atletler, Cas'ın Kararını Bekliyor
CAS'tan yapılan açıklamaya göre, sistematik doping gerekçesiyle Rusya'nın üyeliğini askıya alan Uluslararası Atletizm Federasyonları Birliği (IAAF) ile Rusya Olimpiyat Komitesi (ROC), temiz Rus atletlerin 2016 Olimpiyatları'na katılıp katılmayacağına yönelik CAS'ın ara buluculuk yapması konusunda uzlaştı.
Roc - 27.05.2016
Olimpiyatlarda Doping Halkası Genişliyor
Rusya Olimpiyat Komitesi (ROC) ise söz konusu 31 sporcudan 14'ünün milli sporcuları olduğuna ilişkin IOC tarafından bilgilendirildiklerini duyurmuştu.
Roc - 24.05.2016
14 Rus Sporcuda Doping
Rusya Olimpiyat Komitesi (ROC), 2008 Pekin Olimpiyatları'nda alınan numuneleri yeniden test edilen 14 sporcularında, doping maddesi tespit edildiğini açıkladı.
Roc - 03.03.2016
Ttm 10. Yılında "Burada Herkese Yer Var" Çağrısını Sürdürme Hedefinde
Suntekin, Merkez'e Sabancı Vakfı, Hollanda'dan Bernard Von Leer Foundation, Amerika'dan EMpower Foundation, İsveç Konsolosluğu, Sivil Düşün AB Programı, Friedrich Ebert Stiftung; materyal ve program desteği ile AÇEV, Türkiye Aile Sağlığı ve Planlaması Vakfı, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı, TOG, TEGV, Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği, Hollanda Roc Van Twente gibi kurumların destek verdiğini belirtti.
12
title