Riekerink: G.Saray, Adını İlk Kez Duyduğum Garry'e Büyük Paralar Verdi

Galatasaray'dan ayrılan Jan Olde Riekerink yaptığı açıklamada, "Adını ilk kez duyduğum Hollandalı oyuncu (Garry Rodrigues) çok büyük rakama transfer edildi." dedi.

Riekerink: G.Saray, Adını İlk Kez Duyduğum Garry'e Büyük Paralar Verdi

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra sessizliğe bürünen Riekerink, Fox Sports'ta "Kees'in Masası" isimli programa konuk oldu.

Jan Olde Riekerink, canlı yayında Galatasaray'dan ayrılma süreciyle ilgili flaş açıklamalarda bulundu! İşte Riekerink'in sözleri...

"HEP TAMAM DEDİLER AMA"

"Hollanda'dan beraber çalışabileceğim bir yardımcı istedim. Hep 'tamam' dediler. Sonra konuşulmadı bile... Bana "FFP kurallarından sıkıntı yaşıyoruz" dediler. Ben de mümkünse "İki oyuncunun alınmasını istiyorum" dedim. Soran olmadı."

"ADINI İLK KEZ DUYDUĞUM ADAM TRANSFER EDİLDİ"

"Adını bile ilk kez duyduğum Hollandalı bir oyuncu (Rodrigues) transfer edildi. Hem de FFP varken çok büyük bir rakama... Sonra "Bir daha takımda olmayacak" denilen iki oyuncu da geri döndü!"

"SPORTİF DİREKTÖR '3'LÜ OYNAYALIM' DEDİ"

TV'lerdeki yorumcuları izleyip, "Şöyle oynayalım, böyle oynayalım" diyorlardı. Bir gün sportif direktör bana, "3'lü oynamakta yarar var" diye bir öneride bulundu. Benim kovdurmak istiyorsun sanırım " dedim. Eldeki kadronun 3'lü oynayabileceğini düşünmek çılgınlıktı."

Jan Olde Riekerink, Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra henüz bir başka takımla anlaşmadı. Hollandalı teknik adam bir süredir çalışmıyor...