Rektör Bağ, Yöv Üyeleri ile Projeleri Konuştu
Haberler » Güncel » Rektör Bağ, Yöv Üyeleri ile Projeleri Konuştu - Haber

Rektör Bağ, Yöv Üyeleri ile Projeleri Konuştu

Denizli Yüksek Öğrenim Vakfı (YÖV) Üyeleri, Pamukkale Üniversitesi Rektörü ve aynı zamanda YÖV Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağ ile bir araya gelerek gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Rektör Bağ, Yöv Üyeleri ile Projeleri Konuştu

Yüksek Öğrenim Vakfı (YÖV) Üyeleri, Rektörü ve aynı zamanda YÖV Başkanı Prof. Dr. Hüseyin Bağ ile bir araya gelerek gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.


Pamukkale Üniversitesi Rektöür Prof. Dr. Hüseyin Bağ, PAÜ Genel Sekreteri Doç. Dr. ve Yüksek Öğrenim Vakfı Üyeleri 2018 yılı ve daha sonrası yapılması planlanan projelerle ilgili görüş alışverişinde bulundu. Başta Mimarlık ve Tasarım Fakültesi inşaatı olmak üzere, PAÜ Merkez Kütüphane, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, Turizm Fakültesi ve 'da Pamukkale Üniversitesi'ne tahsis edilen araziye yapılması planlanan projeler ve alt yapı çalışmaları konuşuldu.


Görüşmeye ilişkin açıklama yapan Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, YÖV Üyelerine ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Yüksek Öğrenim Vakfı'nın Denizli'ye bir üniversite kazandırılması konusunda önemli çalışmalara imza attığına değindi. Rektör Prof. Dr. Bağ, Pamukkale Üniversitesi'nin kuruluşunda olduğu gibi şimdi ve gelecekte de yapılması planlanan fiziki ve alt yapı projelerine verecekleri destekten dolayı teşekkürlerini sundu. - DENİZLİ

Kaynak: İHA